Формула-1. Феттель виграв другу гонку поспіль

Феттель не має собі рівних© AFP
Спорт 10 квітня, 2011, 16:13 1438
Себастьян Феттель впевнено виграв Гран-прі Малайзії, здобувши другу поспіль перемогу на чемпіонаті світу Формули-1.

Німецький гонщик Себастьян Феттель з команди Red Bull здобув другу поспіль перемогу на чемпіонаті світу Формули-1.

Феттель стартував з поула, відразу ж створив комфортний відрив, який дозволив йому контролювати хід перегонів протягом усієї дистанції. Діючий чемпіон віддавав лідерство лише на час проведення піт-стопів.

Другим фінішував гонщик McLaren Дженсон Баттон. А трійку призерів замкнув Нік Хайдфельд з Renault, для якого це перший подіум після Гран-Прі Малайзії 2009 року.

До першої десятки також потрапили: Марк Уеббер, Феліпе Масса, Фернандо Алонсо, Льюїс Хемілтон, Камуї Кобаяши, Міхаель Шумахер і Пол ді Реста.

Алонсо став жертвою свого запалу. За кілька кіл до фінішу став втрачати швидкість Льюїс Хемілтон. Його легко пройшли Хайдфельд і Веббер, а ось Алонсо поквапився і буквально врізався в McLaren суперника, зламавши собі переднє антикрило.

Що стосується Хемілтона, то більшу частину гонки британець провів на другій позиції, в п'яти-шести секундах позаду Феттеля, але після третього піт-стопа, який повинен був стати останнім, почав втрачати швидкість. За п'ять кіл до фінішу Льюїсу довелося в четвертий раз відвідати бокси, і на трасу він повернувся восьмим. Одну позицію вдалося повернути після сходу Віталія Петрова.

Після двох гонок Феттель набрав максимальну кількість очок (50 очок) і випереджає Баттона на 24 очки. Хемілтон має 24 бали.

Наступний етап відбудеться 17 квітня - Гран-прі Китаю.