Формула-1. Марк Веббер виграв Гран-прі Іспанії

Веббер лідирує в Гран-прі Іспанії
Спорт 9 травня, 2010, 17:34 1699 1
У Барселоні відбулася п'ята гонка Формули-1 сезону-2010 Гран-прі Іспанії. Перемогу здобув пілот "Ред Булл" Марк Веббер. Шумахер приїхав четвертим.

Гонщик команди Red Bull Марк Веббер здобув упевнену перемогу на Гран-прі Іспанії чемпіонату Формули-1.

Марк стартував з першої позиції, і зберіг лідерство до самого фінішу.

Другим довгий час йшов напарник Марка, Себастьян Феттель, проте під час планового піт-стопа він поступився позицію Льюїсу Хемільтону з McLaren. Під кінець дистанції молодий німець мусив знову заїхати в бокси через проблеми з гальмами, після чого пропустив ще і Фернандо Алонсо на Ferrari.

Проте Люіс Хемільтон також не зміг утримати друге місце - всього за півтора кола до фінішу на його боліді вибухнуло ліве переднє колесо, і британець вилетів з траси і врізався у відбійник. За словами керівника McLaren, Мартін Уїтмарш, точні причини вибуху покришки поки невідомі, але, імовірно, він був викликаний поломкою обода колеса.

Четвертим фінішував гонщик Mercedes Міхаель Шумахер, який зміг випередити Дженсона Баттона на піт-стопі. Незважаючи на активні атаки з боку діючого чемпіона світу протягом декількох кіл, німець зумів зберегти позицію, а до кінця дистанції навіть дещо відірвався від пілота McLaren.

Напарник Шумахера, Ніко Росберг, через проблеми на піт-стопі відкотився в кінець пелотона, і закінчив гонку лише 13-им.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами РИА Новости / М.К.
  • Док Док 10 травня, 11:18 Згоден 0 Не згоден 0 Да Хэм еще себя в воскресенье покажет !!! Да и такое бывает передняя левая покрышка в Каталонии снашивается очень сильно вот и прокол - бывает !!! Хэм молодец и Маки рулез !!! А Феттель или Шуми полюбе не выиграли потому что на День Победы немцы нефига не выиграют !!! відповісти цитувати Дякуємоспам