"Формула-1" залишиться без Шумахерів?

Німецький автогонщик Ральф Шумахер оголосив, що він, швидше за все, завершив свою кар'єру в автогонках у класі "Формула-1".

Ральф Шумахер, запрошений на тести Force India (колишній Spyker), впевнений, що команда не підпише з ним контракт. Інших пропозицій Шумахеру-молодшому поки також не поступало, повідомляє Eurosport.

На тестових заїздах в іспанському Хересі німець показав найгірший час серед усіх 20 гонщиків, після чого заявив, що ситуація складається так, що він більше ніколи не сяде за кермо боліда "Формули-1".

Пілот залишає для себе можливість повернення в Королівські гонки, але для цього одна з команд повинна зробити йому серйозну пропозицію.

За свою 11-річну кар'єру в "Формулі-1" Ральф Шумахер виступав за команди Jordan, Williams і Toyota і виграв шість Гран-прі. У минулому сезоні він набрав п'ять очок і посів 16-е місце в індивідуальному заліку пілотів.