Форвард "Баварії" розповів, що Гвардіола погрожував відрізати своїм футболістам яйця

Мюллер розповів подробиці з роздягальні команди. / Фото: Reuters

Томас Мюллер розповів, як йому і його партнерам вдався подвиг проти "Ювентуса".

У перерві фантастичного матчу Ліги чемпіонів між "Баварією" та "Ювентусом"(4:2) у Мюнхені головний тренер господарів погрожував свої футболістам фізичною розправою.

Про це розповів форвард "ротен" Томас Мюллер.

"Він сказав, що відріже нам яйця. Звичайно, емоцій було багато. Я б не реагував інакше, якби був на місці тренера. Він хотів, щоб ми забили третій гол, бо у нас ще були сили", - зазначив Мюллер.

Нагадаємо, у середу, 16 березня, вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів також оформила "Барселона".