Французи підтвердили статус кращої гандбольної держави

Спорт 2 лютого, 2009, 13:09 251
Збірна Франції виграла гандбольний чемпіонат світу. Срібні медалі – у хорватів, бронзові – у поляків.

В серпні 2008 року чоловіча збірна Франції з гандболу засмутила всіх українських шанувальників спорту. Вигравши у заключний день Олімпіади "золото", французи потіснили Україну з десятого місця медального заліку.

А 1 лютого 2009 року через Францію вже страждали хорватські вболівальники. Їхня збірна на домашньому чемпіонаті світу у вирішальному матчі поступилася саме трикольоровим.

З самого початку фінального поєдинку ЧС команди демонстрували рівну гру. Неприємності для господарів розпочались в середині другого відрізку гри. Понад десять хвилин хорвати не могли вразити ворота суперника, тоді як французам забивати вдавалось.

Невдала гра у нападі надломила господарів, які так не змогли нав’язати боротьбу супернику. Як наслідок Франція, здобула впевнену перемогу – 24:19, і до титулу чемпіона Олімпіади додала звання найсильнішої команди світу.

Бронзові медалі світової першості здобула збірна Польщі. В матчі за третє місце наші західні сусіди перемогли збірну Данії. Майже весь поєдинок команди показували досить рівну гру.

Переломний момент наступив за десять хвилин до завершення двобою. За рахунку 24:22 на користь поляків, данці просто зупинились, а поляки продовжили свою переможну ходу, ще сім раз вразивши ворота суперника, на що опонент відповів тільки однією результативною атакою.

Як наслідок, 31:23 і збірна Польщі відтепер є третьою командою планети.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Мегаспорт / К.К.