Футбол: Європа сильніша за Азію

Спорт 19 грудня, 2008, 11:37 420
Переможець європейської футбольної Ліги чемпіонів довів, що є сильнішим за тріумфатора аналогічного турніру в Азії.

Японці не шкодують грошей заради того, щоб побачити гру "Манчестер Юнайтед" - дивіться відеосюжет ПРОСПОРТ

У півфінальному протистоянні клубного чемпіонату світу з футболу англійський "Манчестер Юнайтед" переміг японську команду "Гамба Осака" – 5:3.

Перший тайм "МЮ" виграв з рахунком 2:0. На 28-й хвилині після кутового гол головою забив Неманья Відіч. Вже у доданий до першої половини гри час цей трюк повторив і володар "Золотого м’яча" Кріштіану Роналду.

На 74-й хвилині Масато Ямазакі забив перший м’яч "Гамби", після цього розпочалося справжнє гольове божевілля. У наступній після голу Ямазакі атаці "Манчестера" Вейн Руні, щойно вийшовши на заміну, відновив перевагу свого клубу у два м’ячі.

На 78-й хвилині Дарен Флетчер зробив рахунок 4:1 на користь англійців. Практично одразу Руні, пробувши на полі лише п’ять хвилин, оформив дубль – 5:1.

Футболістів "Гамби" такий хід подій якщо і вибив з колії, то зовсім не на довго. Японці до закінчення матчу встигли забити двічі – Ясухіто Ендо реалізував пенальті, а Хідео Хашимото результативно завершив красиву комбінацію своєї команди.

Отже, 5:3 – "Манчестер Юнайтед" вийшов до фіналу клубного чемпіонату світу, а "Гамба" на домашньому турнірі побореться за третє місце.

Суперником "МЮ" у фіналі буде володар Кубка Лібертадорес еквадорський ЛДУ. "Гамба Осака" у поєдинку за третє місце зійдеться з мексиканською "Пачкою". Обидва матчі відбудуться найближчої неділі.