Футболісти "Барселони" впевнені, що пройдуть "Арсенал"

Гравці "Барси" впевнені, що здолають "Арсенал"© AFP
Спорт 17 лютого, 2011, 16:09 2901 1
Попри поразку від "Арсеналу" гравці "Барселони" вважають, що у них прекрасні шанси на вихід у чвертьфінал.

Незважаючи на поразку у Лондоні в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, гравці "Барселони" вважають, що у них прекрасні шанси на вихід у чвертьфінал.

Футболісти вірять, що на "Камп Ноу", за підтримки рідних трибун, вони здобудуть перемогу над "Арсеналом".

Хаві: "Наша поразка абсолютно несправедлива, бо ми були сильніші за "Арсеналу".  Всі ці контратаки "канонірів" доставили нам багато клопоту. А якщо подивитися на хід матчу, то результат абсолютно несправедливий. Однак у нас залишається ще 90 хвилин удома.

Ми грали в дуже гарний футбол. Вони ж діяли дуже ефективно в штрафному майданчику, ми - ні. У Європі за це доводиться платити".

Давід Вілья: "Арсенал" велика команда, і вони сповна скористалися своїм шансом. Вони піймали нас у двох контратаках і завдали нам багато неприємностей.

Це не той результат, який ми заслужили. Але у нас є команда, щоб домогтися свого. Ми будемо готові в той день.

Максвелл: "Вони дали нам урок. "Арсенал" ніколи не зупиняється, і вони були дуже наполегливі.

Ми відіграли дуже хороший матч. Ми контролювали хід гри аж до 80-ї хвилини. Тому у нас є всі передумови, щоб все виправити вдома.

Є відчуття, що арбітр упереджено ставився до нас. Але це не може бути вибаченням. У нас є відмінна команда, щоб вирішити результат зустрічі на "Камп Ноу". У нас ідеальні умови, наші вболівальники будуть з нами".

Серхіо Бускетс: "0:1 - був прекрасним результатом, але на щастя у нас ще залишається 90 хвилин. Матч був дуже напруженим. Вони завдали нам багато неприємностей у контратаках. Ми ж могли б домогтися і кращого результату в цьому матчі".

Віктор Вальдес: "Ми впевнені, що всі завершитися в нашу користь".

Даніель Алвес: "Треба бути позитивно налаштованими. У цьому протистоянні є ще другий матч. У першій частині ми зіграли відмінний матч для глядачів.

У нас все добре. Ми не повинні бити на сполох. Це Європа, і вигравати тут матчі дорогого коштує. Ця зустріч залишила гірко-солодкий присмак".

Додамо, що в четвер у футболістів "Барселони" вихідний день. А у п'ятницю каталонці будуть готуватися до чергового матчу чемпіонату Іспанії.

Аршавін приніс "Арсеналу" перемогу над "Барселоною" (відео)

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами barcamania.com / А.Р.