Футболісти ЦСКА виграли Кубок Росії і відразу зламали його (фото) Спорт 23 травня, 13:51
ЦСКА вшосте виграв Кубок Росії, який футболісти зламали після фінального матчу з "Аланією".

Футболісти ЦСКА з Кубком Росії
AFP
Капітан армійців Ігор Акінфєєв з Кубком Росії
Московський ЦСКА виграв Кубок Росії 2011 року. У фіналі армійці перемогли владикавказьку "Аланію" з рахунком 2:1.

Перемогу москвичам приніс форвард збірної Кот-д'Івуара Сейду Думбія. Івуарієць відзначився на 13-й і 69-й хвилинах. У першому випадку йому асистував бразилець Вагнер Лав, у другому - японець Кейсуке Хонда. "Аланія" зуміла відігратися після першого голу Думбія - Даніло Неко забив гол на 23-й хвилині. А от вдруге засмутити Акінфєєва владикавказцям не вдалося.

Для ЦСКА це шостий тріумф Кубку Росії і армійці стали рекордсменом за цим показником. А під час святкування трапився інцидент в роздягальні армійців. Футболісти зламали трофей.

Як повідомляється, до поломки кубка був причетний чеський легіонер Томаш Нецид. Коли футболіст підняв трофей над головою, від нього відвалилася підставка. Однак чех заявив, що він отримав вже зламаний трофей.

"Я тільки хотів випити шампанського, але з підлоги піднялася тільки верхня частина кубка. Упевнений, він поламався ще до мене", - сказав Томаш.

Натомість братів Василя і Олексія Березуцьких не збентежило те, що трофей зламаний. Вони сміливо пили з кубка шампанське.

А президент ЦСКА Євгеній Гінер запевнив, що з кубком все буде добре. "Зламався? Не біда - полагодимо", - заявив бос ЦСКА.

Відзначимо, що "Аланія", незважаючи на поразку, буде представляти Росію в Лізі Європи. Представник першої ліги отримав це право у зв'язку з тим, що ЦСКА завоював путівку в Лігу чемпіонів.

Футболісти "Реала" зламали Кубок Короля (відео)