У заключному матчі футболісти "Динамо" забили вісім м'ячів

Динамівці провели "двосторонку"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 28 січня, 2010, 17:54 2147
Київське "Динамо" завершило ізраїльський збір надрезультативною двосторонньою грою.

У четвер, в останній день перебування в Ізраїлі, футболісти київського "Динамо" провели двосторонню гру. Більшість викликаних на збір футболістів отримали необхідну ігрову практику, яка дасть додаткову інформацію тренерському штабу.

На 19-й хвилині рахунок відкрили "білі". Гусєв зробив ривок з м'ячем по правому флангу, змістився в центр і пасом за спини захисників відправив м'яч Нінковичу. Мілош опинився сам на сам з Шовковським і переграв голкіпера.

Через сім хвилин у ворота Шовковського влетів другий м'яч. Ярмоленко вийшов на побачення з Сашо і пробив повз голкіпера.

Після другого пропущеного м'яча "сині" заволоділи ініціативою і провели кілька небезпечних атак, однак не реалізувати пару-трійку небезпечних моментів.

На 44-й хвилині "сині" нарешті домоглися свого. Вдало зігравши на підборі, Петров завдав сильний удар низом.

Однак вже за хвилину "білі" відновили статус-кво у швидкій контратаці. Ударом з близької відстані Мілевський підвів підсумок першого тайму - 3:1.

П'ятихвилинну перерву команди провели на газоні. Михалик і Бетао помінялися командами. А наприкінці першого тайму Богуш змінив Бойка.

На 70-й хвилині відзначився Андрій Шевченко. Шева пройшов з м'ячем по центру та завдав сильного низового удар - Богуш був безсилий.

Через три хвилини спрацювала зв'язка Шевченко-Мілевський. Андрій змістився з м'ячем вліво і з меж карного майданчика виконав передачу на набігаючого Мілевського. Капітан пробив в дотик з лінії воротарського майданчика - 5:1.

Свій другій та останній гол у матчі "сині" забили на 77-й хвилині. Алієв своїм фірмовим ударом зі штрафного через стінку метрів з 25-ти забив гол-красень.

А на 80-й хвилині крапку в матчі поставив Ярмоленко. Андрій ударом в дотик замкнув флангову передачу. Відразу ж після цього арбітр дав свисток про закінчення матчу і запропонував обом командам пробігти кілька кіл навколо поля.

"Динамо" (білі) - "Динамо" (сині) - 6:2

"Динамо" (білі): Бойко (Богуш, 46), Бетао (Михалик, 46), Хачеріді, Алмейда, Ель Каддурі, Гусєв, Вукоєвич, Нінкович, Ярмоленко, Мілевський, Шевченко.

"Динамо" (сині): Шовковський, Єременко, Парцванія, Михалик (Бетао, 46), Несмачний, Дедечко, Петров, Гармаш, Алієв, Зозуля, Кравець

Каладзе завершить кар'єру в київському "Динамо"

"Динамо" не вдалося перемогти у "воротах надії"