Футбольні пристрасті в Торонто

Спорт 20 липня, 2007, 14:37 267 1
Видовищний півфінал чемпіонату світу (до 20 років) з футболу між збірними Аргентини і Чилі завершився масовою бійкою.

Клаудіо Якоб
Автор одного з голів аргентинської збірної у півфіналі молодіжного футбольного мундіалю - Клаудіо Якоб
Після дуже грубого матчу 1/2 фіналу молодіжного (U-20) чемпіонату світу з футболу Аргентина – Чилі пристрасті не стихли і перекинулись на вулицю. Все закінчилось масовою бійкою гравців чилійської команди з поліцейськими і службою стадіону у Торонто.

Аргентинці відкрили рахунок в зустрічі на 12-й хвилині. Анхель Де Марія після сольного проходу і шикарної передачі партнера в один дотик загнав м'яч в ближню "дев'ятку".

Наступного результативного випаду аргентинців глядачам матчу довелося чекати до 65-ї хвилини. Клаудіо Якоб пронизав штрафну суперника ефектним проходом і відкотив снаряд під удар своєму партнерові по "Расингу" Максі Моралесу. Послідував чіткий удар в нижній кут – 2:0.

Вилучення
Червона картка чилійцю Куррімільї
На 77-й хвилині чилієць Дагоберто Куррімілья отримав другу жовту картку і залишив партнерів удев'ятьох (ще у першому таймі був вилучений також Гарі Медель).

А в компенсований час відзначився вже сам автор другої голевої передачі – Моралес. Максі першим був на добиванні після удару свого партнера і коліном відправив м'яч у ворота чилійців.

У фінальному поєдинку, який намічений на 22 липня, аргентинці зустрінуться зі збірною Чехії, яка в своєму півфіналі здолала австрійців (2:0).

Після півфінальної зустрічі Аргентина – Чилі пристрасті не стихли і перемістилися з футбольного поля на вулицю. Все закінчилось масовою бійкою гравців чилійської команди з поліцейськими і службою стадіону в Торонто.

Коли ситуація стала виходити з-під контролю, поліцейські застосували палиці. В результаті бійки декількох футболістів збірної Чилі в наручниках було відправлено до поліцейської ділянки, а решту гравців повернули назад в роздягальню.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами NEWSru.ua / К.К.