Футзал: підготовка до Євро-2007

Спорт 26 вересня, 2007, 11:07 271
Збірна України з футзалу товариськими поєдинками проти команди Латвії розпочала підготовку до чемпіонату Європи, що пройде в Португалії.

Збірна України з футзалу
Збірна України з футзалу. (Фото - futsal.com.ua)
Українська збірна з футзалу готується до чемпіонату Європи, який стартує 16 листопада в Португалії. У Львові відбулися два товариських матчі нашої команди проти збірної Латвії.

В обох з них впевнену перемогу здобули українці. Спочатку вони переграли суперників з рахунком 7:1, а вчора обіграли латвійців всуху – 5:0.

На 7-й хвилині Федюк і Овсянников "колективним відбором" залишили без м'яча Шустрова, після чого колишній "універ-харків'янин" викотив м'яч під удар своєму торішньому партнеру по команді Таранчуку, який і закотив "кульку" у ворота.

Другий забитий гол виявився багато в чому результатом індивідуальних зусиль Олександра Хурсова. Прийнявши спиною до воріт на правому фланзі подовжню передачу Чепорнюка, він відпасував на дальню штангу Вахулі, якому залишилося тільки внести м'яч в сітку.

Другий тайм пройшов під диктовку підопічних Геннадія Лисенчука, і свої три м'ячі українці забили, довівши рахунок до розгромного.

Результати двохматчевого спарингу України і Латвії слід визнати закономірними: все-таки на даний момент по сумарних компонентах індивідуальної майстерності і рівня фізичної готовності команди виглядали на різних полюсах.