Ганьба! "Дніпро" вилетів з Ліги Європи

"Лех" - "Дніпро" - 0:0© fcdnipro.ua
Спорт 26 серпня, 2010, 23:27 2763 4
За 180 хвилин матчів у Дніпропетровську і Познані "Дніпру" не вдалося пробити оборону познанського "Леха"

Дніпропетровський "Дніпро" сенсаційно вилетів з Ліги Європи, поступившись у плей-оф раунді чемпіону Польщі "Леху".

За 180 хвилин підопічні Володимира Безсонова так і не змогли знайти ключ до воріт Ясміна Буріча. Якщо у Дніпропетровську українці хоч мали моменти біля воріт суперника, то матч у Познані став найгіршою грою "Дніпра" у цьому сезоні.

0:0 - мінімум гольових моментів і абсолютно бездарна гра. Перевага у володінні м'ячем нічого не давала українському клубу.

"Лех" став єдиним представником польського футболу, який пробився у груповий етап Ліги Європи. Інші представники Польщі повилітали від греків, азербайджанців і білорусів.

"Дніпро" слідом за "Таврією" вилетів з Ліги Європи. У груповий етап пробились "Динамо" (вилетіло з Ліги чемпіонів) і "Металіст".