Гандбол: невдалий старт українок

Спорт 3 грудня, 2007, 13:24 322
Жіноча збірна України з гандболу з поразки стартувала на чемпіонаті світу, який розпочався у Франції за участі 24-х команд.

У стартовому матчі чемпіонату світу з гандболу у Франції підопічні Леоніда Ратнера поступилися німецьким гандболісткам - 21:26 (12:17).

За весь час поєдинку наша збірна жодного разу не вела в рахунку. Перший тайм виграли німкені – 17:12.

У другій половині гри Німеччина зробила перевагу "+6" (18:12, 19:13), нашій команді вдалося скоротити розрив до двох м'ячів – 19:21, але 2-х хвилинні вилучення з майданчика Яценко і Цигиці не могли не позначитися на рахунку гри.

Три атаки нашої збірної були безрезультатними, а ось німкені відповіли п'ятьма чіткими випадами, і рахунок став 26:19. В останні хвилини зустрічі два м'ячі закинула Наталія Ляпіна, але піти від поразки нашій команді не вдалося.

В цілому гра збірних України і Німеччини була нервовою і рясніла великою кількістю браку з боку обох команд. Виділити когось у складі України важко.

Зокрема, досвідчена Олена Цигиця так і не зуміла позбавитися персональної опіки німок. В результаті, на рахунку Олени всього 2 голи. Часто промахувалася Ірина Шеєнко, та і крайні в цьому поєдинку не радували.

До того ж, наша команда ще й позбулася одного зі своїх лідерів: в одному з епізодів розігруюча Оксана Сакада була блокована - гандболістка отримала травму і на машині "швидкої допомоги" була відправлена до госпіталю...

У нашій збірній найрезультативнішими стали Олена Резнір і Наталія Ляпіна - обидві провели по 6 м'ячів. По 2 голи закинули Цигиця, Яценко і Радченко. Сакада, Борщенко і Шеєнко закинули по одному м'ячу.

У другому матчі нашої групи кореянки розгромили Парагвай - 50:12.

Сьогодні українки зіграють зі збірною Кореї, завтра - з Парагваєм. До наступного раунду з групи виходять по дві команди, отже українок сьогодні влаштує тільки перемога.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Наш спорт / Сегодня / К.К.