Гандбол: збірна України - на чемпіонаті світу!

Українські гандболістки (Фото - Костянтин Клименко)
Спорт 10 червня, 2007, 00:44 941
У матчах плей-офф за право участі у чемпіонаті світу жіноча збірна України з гандболу перемогла датчанок.

Наші дівчата їдуть на чемпіонат світу! Хіба багато хто з нас вірив, що так буде після того, як доля визначила збірній України в суперники команду Данії, триразових олімпійських чемпіонок.

Проте ніякі гучні титули суперниць не стали перешкодою для підопічних Леоніда Ратнера. Вже після першого матчу, що відбувся неділю тому в Данії і приніс нічийний результат 30:30, зародилася надія на позитивний результат за сумою двох матчів. І наші гандболістки не підвели, перегравши в другому матчі, що відбувся у Запоріжжі, грізних датчанок - 28:24.

Наші дівчата весь матч диктували свої умови. Так, у середині другого тайму перевага збірної України досягала восьми м'ячів 22:14. Кульмінаційний момент настав, коли наші суперниці скоротили відставання до трьох м’ячів - 23:20. Але кінцівка зустрічі залишилася за нашими дівчатами.

Кращою в атаці в збірній України була Наталія Ляпіна – 8 м'ячів. Не можна не відзнати також і нашому голкіперу Вікторії Тімошенкової. У першому таймі представниця «Галичанки» парирувала 3 семиметрових, чим додала нервозності діям данських нападниць.

Фінальна частина чемпіонату світу з гандболу серед жіночих команд пройде у Франції з 2-го по 16-е грудня 2007 року.