Ганна Безсонова - срібна призерка чемпіонату світу-2009

Ганна Безсонова виборола вже три медалі© AFP
Спорт 10 вересня, 2009, 14:56 3316 3
Ганна Безсонова здобула "срібло" у вправах зі стрічками та "бронзу" у змаганнях з м'ячем.

На чемпіонаті світу з художньої гімнастики в японському Міе визначились володарки нагород у вправах з м’ячем та стрічками.

Ганна Безсонова виборола "срібло" у вправах зі стрічками та "бронзу" у вправах з м'ячем.

У вправах зі стрічками Безсонова поступилися лише росіянці Євгенії Канаєвій. "Бронзу" здобула болгарка Сильвія Мітєва.

У змаганнях з м'ячем Безсонова завершила кваліфікацію з другим результатом - 27.325 бала. З такими ж балами у фіналі українка могла б розраховувати на "срібло", однак повторити кваліфікаційний результат Ганна не зуміла.

Виступ Безсонової був оцінений в 27.250 бала, що дозволило їй посісти третє місце слідом за Алією Гараєвою з Азербайджану та Євгенією Канаєвою з Росії.

Канаєва на ЧС-2009 виграла вже три "золота" з трьох можливих. У Безсонової – "срібло" та дві "бронзи". Нагадаємо, що раніше Ганна була третьою у вправах зі скакалкою.

Попереду у спортсменок багатоборство та командні змагання.

Фінал багатоборства відбудеться 11 вересня. Ганна Безсонова (4-й результат у кваліфікації) захищатиме звання чемпіонки з багатоборства, завойоване на ЧС-2007. Тоді українка у кваліфікації була третьою, натомість у фіналі випередила всіх конкуренток.