Газзаєв: ми показали змістовну гру в матчі з "Рубіном"

Валерій Газзаєв© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 25 червня, 2010, 12:21 1080
Головний тренер київського "Динамо" Валерій Газзаєв поділився враженнями про гру з "Рубіном".

Головний тренер київського "Динамо" Валерій Газзаєв поділився враженнями про гру з казанським "Рубіном". Нагадаємо, що футболісти "Динамо" перемогли з рахунком 2:0.

"В обох таймах ми показали змістовну гру. До перерви, в цілому, мали перевагу в контролі м'яча, небезпечних ситуаціях біля воріт, але не було реалізації моментів. Єдиний мінус, при стандартних положеннях біля наших воріт ми двічі втрачали гравців суперника. Але в цілому, вважаю, грали непогано. Другий тайм провели краще, ніж перший, гра була швидшою.

Зараз на зборі йде кропітка робота. У контрольних матчах не настільки важливий результат, скільки зміст гри. Я дуже задоволений діями кожного футболіста, всім дав час показати себе. Кожен з хлопців залишив дуже приємне враження. А перемога в контрольних матчах додає позитивних емоцій в роботі", - зазначив Газзаєв.

Белькевич повертається у київське "Динамо"

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами ФК "Динамо" / А.Р.