Гільєрме приніс "Динамо" перемогу над "Айнтрахтом"

Гільєрме забив німцям© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 8 липня, 2009, 06:45 1528
В заключному товариському матчі на тренувальному зборі в Австрії "Динамо" обіграло середняка Бундесліги.

У вівторок, 7 липня, київське "Динамо" провело останній поєдинок на підготовчому зборі в Австрії. Суперником команди Валерія Газзаєва виступив німецький "Айнтрахт" (Франкфурт-на-Майні), який у Бундеслізі в сезоні 2008/09 клуб посів 13 місце.

Рахунок у зустрічі відкрили кияни. Точніше, м'яч у власні ворота після навісу Алієва забив захисник "Айнтрахта". На 33-й хвилині Гільєрме відгукнувся на простріл Ярмоленка і подвоїв перевагу киян.

Гра так би і закінчилася з рахунком 2:0, якби не пенальті на 89-й хвилині за фол Олександра Шовковського в карному майданчику. 11-метровий реалізував Кріс.

Зазначимо, що матч "Динамо" - "Айнтрахт" пройшов на муніципальному стадіоні невеликого містечка Йенбах, розташованого в 25 кілометрах від Інсбрука.

По закінченню матчу делегація "Динамо" вилетіла до Києва, де продовжить підготовку до старту сезону.

Нагадаємо, що в найближчу суботу, 11 липня, відбудеться матч за Суперкубок України, де суперником "Динамо" буде полтавська "Ворскла".