Гладкий: 12 голів в 12 матчах

Спорт 8 жовтня, 2007, 10:57 278
В 12-му турі чемпіонату України з футболу "Шахтар" обіграв "Карпати", а "Дніпро" – "Чорноморець".

Гладкий
Олександр Гладкий - голеадор №1 в Україні. (Фото - shakhtar.com)
Доля поєдинку 12-го туру чемпіонату України з футболу між донецьким "Шахтарем" та львівськими "Карпатами" була фактично вирішена на 17-й хвилині зустрічі, коли Сергій Лащенков збив форварда "гірників" Олександра Гладкого, який виходив сам на сам з голкіпером львів'ян Налепою, і був вилучений з поля.

Після цього епізоду гра центр поля виявився повністю під контролем господарів поля, гра перейшла на половину поля гостей, і на 40-й хвилині матчу "Шахтарю" нарешті вдалося відкрити рахунок в матчі.

Фернандіньо зробив навіс з лівого флангу, м'яч відскочив до Ілсіньо, який сходу потужно пробив повз Налепи, пославши м'яч в сітку воріт.

А у другому таймі свої снайперські здібності підтвердив Гладкий, який зробив дубль і довів кількість забитих в нинішньому чемпіонаті голів до 12.

Дніпропетровський "Дніпро" зустрічався в Одесі з "Чорноморцем" і переміг – 2:1. Спочатку відзначився Воробей, потім Самодін забив доволі курйозний гол. Одесити скоротили рахунок завдяки пенальті, реалізованого Коритьком, але більшого їм добитись не вдалося.

Днем раніше київські динамівці лише на 3-й доданій хвилині матчу вирвали перемогу в Луганську (переможний гол забив Гіоане) у місцевої "Зорі" -2:1.