Красивий гол Алієва не врятував "Локомотив" від поразки

Розчарований Алієв© fclm.ru
Спорт 16 серпня, 2010, 10:45 2304
Хет-трік бразильця Веллітона приніс перемогу "Спартаку" у московському дербі з "Локомотивом".

Московський "Спартак" здобув перемогу над земляками з "Локомотива" з рахунком 3:2 у центральному матчі 17-го туру російської Прем'єр-ліги.

Перемогу "народній команді" приніс бразильський нападник Веллітон, який забив три м'ячі - на 18-й, 31-й і 66-й хвилинах. У складі "залізничників" відзначилися Олександр Алієв (на 20-й хвилині) і Дмитро Сичов (на 87-й хвилині).

Український півзахисник свій 12-й гол у сезоні забив фірмовим ударом зі штрафного з 20-ти метрів. Алієв впевнено лідирує у бомбардирській гонці та за "системою гол+пас" - у українця 15 пунктів, а найближчого переслідувача лише 10.

Зазначимо, що у цій зустрічі вперше після повернення в "Локомотив" дебютував ветеран "залізничників" Дмитро Лоськов, який вийшов на заміну на 63-й хвилині, проте відзначитися йому не вдалося.

Здобувши перемогу над "Локомотивом", "Спартак" обійшов залізничників у турнірній таблиці Прем'єр-ліги за особистими зустрічами. У обох команд після 17 турів по 23 очки, проте у "червоно-білих" залишилася гра в запасі - перенесений через смогу матч проти "Зеніту".