Гол Моралеса вивів Аргентину в півфінал

Спорт 16 липня, 2007, 12:55 275
У матчах за вихід у фінал молодіжного чемпіонату світу з футболу зіграють: Аргентина – Чилі, Австрія – Чехія.

Моралес
Максимільяно Моралес став автором переможного для збірної Аргентини голу у чвертьфіналі молодіжного чемпіонату світу з футболу проти збірної Мексики
У ніч з 15 на 16 липня на молодіжному чемпіонаті світу з футболу (гравці 1987 року народження), що проходить в ці дні в Канаді, відбулися останні матчі 1/4 фіналу.

За підсумками цих зустрічей визначилися обидві пари півфіналістів: за право зіграти в головному матчі турніру Австрія посперечається з Чехією, а Чилі – з Аргентиною.

Діючі чемпіони молодіжного чемпіонату світу аргентинці зустрічалися з Мексикою і добилися перемоги з рахунком 1:0. Єдиний гол на 45-й хвилині забив півзахисник Максимільяно Моралес. Після його удару м'яч зачепив мексиканця Хуліо Сесара Домінгеса, змінив напрям і влетів у ворота.

У півфіналі збірна Аргентини зустрінеться з командою Чилі. Чилійці взяли гору над збірною Нігерії (4:0), причому основний час матчу завершилося внічию, а в овертаймі південноамериканцям вдалося забити відразу чотири голи!

У іншому півфіналі зіграють збірні Австрії і Чехії. Австрійці в ніч з 14 на 15 липня в додатковий час перемогли команду США (2:1), а чехи в серії післяматчевих пенальті обіграли Іспанію. Основний час завершився з рахунком 0:0, додатковий – 1:1, а 11-метрові точніше пробили футболісти з Чехії – 4:3.