Голкіпер "Баварії" вважає, що його команді не вистачило сміливості в матчі з "Атлетіко"

Мануель Нойєр© Reuters
Мануель Нойєр вірить в перемогу мюнхенців за підсумками двох зустрічей.

Голкіпер "Баварії" Мануель Нойєр прокоментував поразку від "Атлетіко" у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів.

Мюнхенський клуб програв в цій зустрічі з рахунком 0:1. Матч-відповідь відбудеться 3 травня в Німеччині.

"Ми були добре налаштовані на "Атлетіко". Незважаючи на це, у першому таймі нам не вистачало агресивності та сміливості. У другому ми були краще. Шкода, що ми не були за це винагороджені і не змогли забити гол на виїзді.

Ми знаємо, що у нас ще є 90 хвилин в Мюнхені і ми не хочемо пропустити знову. У матчі-відповіді ми хочемо разом із нашими вболівальниками віддати всі сили. Ми віримо, що можемо вийти у фінал. Ми зробимо все для цього", - розповів Нойєр.

Нагадаємо, що цей поєдинок став рекордним для капітана "Баварії" Філіпа Лама.

Дивіться фото: Мадридська фортеця: як "Атлетіко" обіграв "Баварію" у Лізі чемпіонів

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / ФК Баварія / К.Д.