Голландець забив 8 голів у своєму дебютному матчі (відео)

Йохан Воскамп приймає привітання від одноклубника© sparta-rotterdam.nl
Спорт 21 серпня, 2010, 15:51 2153 2
25-річний форвард Йохан Воскамп у своєму дебютному матчі за роттердамську "Спарту" забив вісім голів.

25-річний нападник голландського футбольного клубу "Спарта" Роттердам Йохан Воскамп встановив фантастичний рекорд. У своєму дебютному матчі за "Спарту" форвард забив вісім (!!!) голів.

Рекорд Воскампа трапився у матчі "Спарта" - "Артеме Сіті" у другому турі ІІ голландського дивізіону. Гра завершилась з рахунком 12:1 на користь господарів, а Воскамп забивав м'ячі на 5, 19, 22, 32, 42, 48, 63 і 74 хвилинах.

На 77-й хвилині головний тренер "Спарти" Франк Аделаар замінив супербомбардира і глядачі, які зібрались в цей вечір на стадіоні "Спарта", оплесками супроводжували Воскампа.

Цікаво, що гол престижу гості забили після того, як Воскампа замінили.

Зазначимо, що після двох турів "Спарта" посідає перше місце у турнірній таблиці ІІ дивізіону. Завдання на сезон 2010/2011 у команди одне - повернутися в Ередивізію.

Мілевський обрав собі ігровий номер у "Локомотиві"

Бразильський футболіст відмовився від мільйонів "Челсі"