Гравець "Олімпіка" забив найкращий гол 3-го туру чемпіонату України

© ФК Олімпік
Понад 66% читачів ТСН Проспорт проголосували за гол Івана Матяжа.

Програма "Профутбол" на каналі 2+2 з твоєю поміччю продовжує збирати найкрасивіші голи України.

Цього тижня автором суперголу став півзахисник "Олімпіка" Іван Матяж. Гол-переможець був забитий у матчі проти "Зірки".

Олімпік - Зірка - 4:2 (53')

Після удару партнера зі своєї половини поля, хавбек "Олімпіка" зльоту пробив у ворота, відкривши рахунок.

Топ голи 3 туру УПЛ. Відео голу Івана Матяжа

Спорт 9 серпня, 15:01
Чемпіонат України-2016/17. 3 тур. Олімпік - Зірка - 4:2. Матяж забив гол господарів на 53-й хвилині.

ВЛАДИСЛАВ ЛУПАШКО
Олімпік - Зірка - 4:2 (69')

За рахунку 0:2 півзахисник "Зірки" потужно пробив поруч із півколом штрафного майданчика, відквитавши один м'яч.

Топ голи 3 туру УПЛ. Відео голу Владислава Лупашка

Спорт 9 серпня, 15:02
Чемпіонат України-2016/17. 3 тур. Олімпік - Зірка - 4:2. Лупашко відзначився на 69-й хвилині.

ДАРРІЛ БОЙ ДЕУЛ
Сталь - Волинь - 1:0 (12')

Голландець класним ударом зі штрафного поцілив у "дев'яточку" - голкіпер був безсилий. Причому, цей гол став переможним для "Сталі".

Топ голи 3 туру УПЛ. Відео голу Дарріла Бой Деула

Спорт 9 серпня, 14:59
Чемпіонат України-2016/17. 3 тур. Сталь - Волинь - 1:0. Нападник забив єдиний гол у поєдинку на 12-й хвилині.