Голу імені Ачимовича і Шовковського виповнилося 10 років

Шовковський тоді подарував перемогу словенцям© ТСН.ua
Спорт 13 листопада, 2009, 11:21 3057 1
13 листопада 2009 року виповнюється рівно 10 років з дня матчу плей-офф за вихід на ЧС-1999 Словенія - Україна.

13 листопада 1999 року, рівно 10 років тому, відбувся перший матч плей-офф за вихід на Євро-2000, в якому Словенія приймала збірну України.

Тоді словенці перемогли Україну з рахунком 2:1, а вирішальний гол після помилки нашого голкіпера Олександра Шовковського майже з центру поля забив Міленко Ачимович.

А починалося все для нашої збірної відмінно - на 33-й хвилині Андрій Шевченко чудовим ударом в дев’ятку відкрив рахунок.

Та у другому таймі спочатку лідер словенців Златко Захович, а потім Ачимович глибоко шокували всю футбольну Україну. У грі-відповіді у Києві українці відкрили рахунок з пенальті, але словенцям вдалося зрівняти рахунок завдяки рикошету від нашого захисника.

Це дув другий плей-офф раунд для збірної України. А у 1997 році ми поступилися збірній Хорватії (0:2, 1:1) у боротьбі за путівку на ЧС-1998.

Третій плей-офф ми програли німцям (1:1, 1:4). Тоді на кону була путівка на ЧС-2002.

На підході четвертий для України плей-офф і третій за вихід на чемпіонат світу. Суперник – збірна Греції. Матчі відбудуться 14 та 18 листопада у Афінах та Донецьку відповідно. Бажаємо успіхів збірній України!

Словенія - Україна - 2:1. Гол Шевченка

Словенія - Україна - 2:1. Гол Заховича

Словенія - Україна - 2:1. Гол Ачимовича