Гонка переслідування в Поклюці завершилася невдало для українських біатлоністок

Юлія Джима© sport-xl
Спорт 19 грудня, 2015, 16:15 182
Найкраща серед наших співвітчизниць Джима прийшла до фінішу 22-ю.

Сьогодні, 19 грудня, в словенській Поклюці відбулася гонка переслідування у жінок.

Вона відбулася в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону.

Переможницею заїзду стала німецька спортсмена Лаура Далмайєр, вона подолала дистанцію з результатом 30:08.9.

Друге місце в заїзді посіла француженка Марі Дорен Абер (+18.0). "Бронза" дісталася фінці Кайсе Макаряйнен (+55.2).

Найкращою серед українок знову опинилася Юлія Джима. Вона фінішувала на 22-му місці (+3:06.5). Ірина Варвінець після подолання всієї дистанції опинилася на 24-му місці, Ольга Абрамова закінчила гонку на 28-му місці, Валя Семеренко на 30-му місці, а Наталія Бурдига на 37-му місці.

Нагадаємо, раніше відбулася гонка переслідування у чоловіків, до 20-ки лідерів потрапив українець Дмитро Підручний.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / К.Д.