Господарі Євро-2012 зазнали ганебної поразки від Іспанії (відео)

Іспанія - Польща - 6:0© 2012ua.net
Спорт 9 червня, 2010, 12:26 1427
Після сухих нічиїх із збірними Фінляндії та Сербії збірна Польщі зазнала ганебної поразки від діючих чемпіонів Європи іспанців.

Співгосподарі Євро-2012 збірна Польщі у трьох товариських матчі під час літного тренувального збору не змогла вразити ворота суперника. Після сухих нічиїх із збірними Фінляндії та Сербії "Кадра" зазнала ганебної поразки від діючих чемпіонів Європи іспанців.

Матч, який проходив на стадіоні із милозвучною для українського вуха назвою "Нуева Кондоміна" в Мурсії, завершився повним погромом господарів Євро-2012 - 6:0.

Про що вже казати, якщо на 33-й хвилині цифри володіння м'ячем у відсотковому співвідношенні були 71 проти 29 на користь підопічних Вісенте Дель Боске, та й хокейно-тенісний рахунок говорить сам за себе.

Чемпіони Європи та одні з фаворитів чемпіонату світу-2010 забивали м'ячі на будь-який смак, проте особливої уваги заслуговує гол Давіда Сілви на 14-й хвилині поєдинку.

Єдине, що може засмутити шанувальників "Селексьйон", це можлива втрата Андреаса Іньєсти, який був отримав пошкодження наприкінці першого тайму.