Гостьова перемога "Анахайму"

Радість хокеістів "Анахайму" (Фото - Reuters)
Спорт 5 червня, 2007, 10:35 627
Вже в найближчої середи може визначитись переможець Кубка Стенлі.

Клуб заокеанської хокейної ліги "Анахайм Майті Дакс" впритул підійшов до того, щоб виграти найбажаніший трофей сезону – Кубок Стенлі. У понеділок він в четвертий раз переміг другого фіналіста – "Оттаву Сенаторз".

Анахайм
Гол Енді Макдональда ("Анахайм") (Фото - Reuters)
Гра пройшла в Оттаві і завершилась перемогою гостей з рахунком 3:2. Щоправда, спочатку здавалося, що все буде навпаки: у першому періоді ініціативою володіли господарі, що і вилилося в результаті в гол капітана "Сенаторз" Даніеля Альфредссона.

Проте після перерви активніше стали діяти "качки" і, здавалося, заволоділи полем. Центрфорвард першої ланки Енді Макдональд закинув дві шайби з інтервалом в хвилину, продемонструвавши високу майстерність. Ці голи стали для нього третім і четвертим в нинішньому фіналі Кубка Стенлі.

Здавалося, все вже визначено, коли незадовго до кінця другої двадцятихвилинки кращий бомбардир плей-офф Дені Хітлі, замкнувши вивірену передачу Патріка Івза, зрівняв рахунок.

Вирішальний, переможний гол "Анахайма" був забитий на початку третього періоду: вже у котрий раз за фінал відзначився Теему Селянне, який обіграв захисника в нейтральній зоні і на паузі вивів на порожній кут Дастіна Пеннера.

Рахунок у фінальній серії став 3:1 на користь "качок". Наступний матч пройде в середу в Анахаймі, і вже він може принести господарям бажаний трофей.