Говерла - Динамо - 0:4. Класова перемога киян

19:30 Говерла - Динамо / Фото: prosport.tsn.ua

Онлайн-коментар матчу дев'ятого туру чемпіонату України між ужгородською "Говерлою" та київським "Динамо".

СТАТИСТИКУ МАТЧУ ГОВЕРЛА - ДИНАМО ДИВІТЬСЯ ТУТ

21:23   а 23 жовтня кияни зіграють на виїзді з данським "Ольборгом" у третьому турі Ліги Європи
90+4'   ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК ВАКСА! "Динамо" легко здобуває три очки і виходить на перше місце. Як мінімум, до завтрашнього вечору, коли "Дніпро" зіграє з "Чорноморцем"
90'   арбітр компенсував чотири хвилини
89'    Ярмоленко проскочив суперника і сильно пробив. Вище
87'   поатакувала Говерла кілька хвилин. Але навіть ударом потуги господарів не закінчилися
82'   у штрафному киян впав Бурдужан. Але ж сам падав. Вакс жестом показав румуну підніматися
80'   Олег розвів м'яч і Бабенка по різниз кутах
80'    ГОООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Гусєв
79' Ο пенальті!!! Акакпо збив Ярмоленка в штрафному, за що отримав ще й жовту картку
74'   Ярмоленко розіграв корнер з Гусєвим і виконав м'яку подачу. Другий поверх виграли захисники
74'   динамівці закрутили карусель біля воріт гостей. Буде кутовий
72'   кутовий у Динамо: подача на ближню стійку, де були лише захисники Говерли
71'   а Сергій Ребров проводить останню заміну: КРАВЕЦЬ - ТЕОДОРЧИК
67'   друга заміна у господарів: ПОЛЯНСЬКИЙ - РАЙЧЕВІЧ
65'   ще одна атака киян закінчилася ударом. Неточно здалеку вистрілив Кравець
64'   Ярмоленко увірвався в штрафний, але пробив в руки Бабенку
59'   окремо відзначу Шовковського. Відтіснивши Ленса від суперників, СаШо показав Реброву, що треба міняти голландця, бо той ще залишить команду у меншості. І Сергій Станіславович одразу замінив Ленса
58'   подвійна заміна у Динамо: БЕЛАНДА - БЕЗУС, ЛЕНС - ГУСЄВ
56'   відеоповтор показує, що Ленс не чіпав Глушицького, а той завалився на газон наче після нокауту
55' Ο у підсумку арбітр показав жовту голландцю
55'   Глушицький грубо зіграв проти Ленса. Той поліз штовхатися і між футболістами виникла сутичка
54'   заміна у Говерли: ХОМИН - АКАКПО
54'   після кутового Полянський намагався пробити в дотик. Відправив м'яч до ауту. Але пішла атака другим темпом. Навіс і Глушицький б'є ножицями - трохи вище
53'   Шовковський рятує "Динамо" після хорошого удару Бурдужана
52'   на лівому фланзі оборони Віда сфолив на Трухіні. Шацьких виконав м'яку подачу в штрафний - м'яч вибили захисники
50'   корнер у господарів. Шацьких зліва навісив на ближню стійку, а Герасим'юк пробив головою - поруч зі стійкою
47'   і ще шанс для киян. Але захисник не дав Кравцю пробити
46'   блискуча атака на початку другого тайму: Ленс м'яч перехопив в центрі, кинув у прорив Ярмоленка, той п'ятою відкинув на Джермейна і голландець більярдним ударом увігнав м'яч у лівий кут
46'    ГОООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Ленс
46'   повертаємося на футбольне поле. Без замін
20:16   перший тайм пройшов за переваги динамівців, які реалізували два моменти біля воріт "Говерли". Могли забити ще кілька м'ячів, але господарів рятував Бабенко. Шовковський теж кілька разів вступив у гру
45'   нічого не компенсував арбітр! Перерва!
44'   кутовий "Говерли" закінчився неточним ударом Трухіна головою
42'   дальній удар Ленса відбив Бабенко, але на добиванні зіграв Сидорчук. Третій гол Сергія у трьох матчах
42'    ГОООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Сидорчук
40'   чергова динамівська атака закінчилася неточним ударом Ленса
37'   позиційну атаку правим флангом провели ужгородці. М'яч не дойшов до Шовковського
31'   дальній удар Драговича - дуже неточно
28'   а тепер Полянський перевірив реакцію Шовковського
27'   хорошо здалеку пробив Шацьких. Шовковський не без труда відбив удар
22'   дуже смачно здалеку зарядив Сидорчук. Бабенко не без труда відбив м'яч. Атака другим темпом. Знову б'є Сергій, але захисники м'яч заблокували
20'   динамівці впевнено контролюють гру
12'   блискучу комбінацію розіграли кияни. Ярмоленко справа віддав в штрафну пас на Сидорчука, а той ідеально прострілив на Кравця - Артему залишилося вразити порожні ворота
12'    ГОООООООООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛ - Кравець
11'   нагадаємо, що команда В'ячеслава Грозного сьогодні не може розраховувати на орендованих динамівців
10'   ужгородці намагаються відтягнути гру від своїх воріт. І поки в них це виходить
6'   дальній, але дуже слабкий удар Велозу
3'   відповідь "Говерли". Трухін увірвався в штрафний зліва і виконав удар низом. Шовковський на місці
2'   перший момент біля воріт господарів. Кравець бив впритул - м'яч відбив Бабенко
19:30   стартовий свисток Вакса. І господарі розіграли м'яч в центрі поля
19:23   до вашої уваги стартові склади команд:
ГОВЕРЛА - 22. Бабенко, 2. Полянський, 4. Хомин, 6. Тудосе, 9. Герасим'юк, 31. Бурдужан, 14. Качараба, 15. Трухін, 16. Шацьких (к), 25. Степанюк, 29. Глушицький
ДИНАМО - 1. Шовковський (к), 2. Даніло Сілва, 4. Велозу, 6. Драгович, 7. Ленс, 10. Ярмоленко, 16. Сидорчук, 17. Рибалка, 22. Кравець, 24. Віда, 90. Беланда
15:45   у минулому сезоні динамівці виграли обидва матчі з ужгородцями: 2:1 в Ужгороді та 3:0 у Києві
15:45   друга команда чемпіонату зустрічається з 12-ю. У минулому турі кияни виграли всеукраїнське дербі, а "Говерла" програла "Зорі"
15:45   шановні любителі футболу, запрошуємо вас на онлайн-трансляцію матчу "Говерла" - "Динамо", який відбудеться 18 жовтня в Ужгороді. Початок зустрічі - о 19:30
15:45   вітаємо у онлайн-центрі ТСН.ua