Третій етап чемпіонату світу з автогонок у класі "Формула-1" виграв пілот команди Red Bull Себастьян Феттель.

Гран-прі Китаю виграв пілот команди Red Bull Себастьян Феттель. На завершальному сегменті кваліфікації німецькому гонщику вдалося показати найкращий результат - 1 хвилина 36,184 секунд.

Ця перемога стала другою в його кар'єрі, тоді як для його команди - першою в історії. Друге місце на подіумі посів Марк Уеббер, оформивши таким чином для Red Bull дубль.

На третьому місці - переможець перших двох етапів цього сезону Дженсон Баттон з команди Brawn GP.  Четвертим став його напарник Рубенс Баррікелло.

На п'ятому і шостому місцях фінішували гонщики Mclaren – Хейккі Ковалайнен і чинний чемпіон Формули-1 Льюіс Хемілтон. Останні місця в очковій зоні дісталися Тімо Глоку і дебютантові сезону 2009 років Себастьяну Буемі.

На очки також претендували Фернандо Алонсо і Адріан Сутіль, проте обидва гонщики зробили помилки і не змогли набрати залікових балів. Алонсо зміг фінішувати на дев'ятому місці, тоді як Сутіль розбив автомобіль за декілька кіл до кінця гонки.

Особовий залік як і раніше очолює переможець двох попередніх гонок Дженсон Баттон.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / Н.Д.
Спорт 19 квітня, 2009, 14:26 712