Гран-прі Китаю виграв Райкконен

Спорт 7 жовтня, 2007, 17:28 230
Переможцем передостаннього етапу чемпіонату світу з "Формули-1", Гран-прі Китаю, став лідер команди Ferrari Кімі Райкконен.

Переможцем передостаннього етапу чемпіонату світу з "Формули-1", Гран-прі Китаю, став лідер команди Ferrari Кімі Райкконен. Друге й третє місце посіли Фернандо Алонсо з McLaren і бразилець Феліпе Масса (Ferrari).

Лідер чемпіонату, ЛьюЇс Хемілтон, який стартував з поул-позишн, на 31-му колі гонки не впорався з управлінням при заїзді на піт-стоп, вилетів у гравієву зону безпеки й був змушений зійти.

При цьому, для "дострокового" отримання чемпіонського титулу в сезоні 2007 року Хемілтону достатньо було фінішувати в Китаї бодай у першій четвірці.

Проте четвертим на китайському Гран-прі став Себастьян Феттель із команди Scuderia Toro Rosso - він обрав тактику з одним піт-стопом і в результаті зумів випередити Дженсона Баттона (Honda), який відстав від нього на 15 секунд і фінішував п'ятим.

Схід Хемілтона, який, до речі, є першим у його дебютному сезоні, загострив боротьбу за титул в особистому заліку. Після гонки в Китаї претендентів на чемпіонське знов стало троє - це сам ЛьюЇс, який поки що зберігає лідерство з 107 очками, його напарник за McLaren Фернандо Алонсо (103 очки), і переможець китайського Гран-прі Кімі Райкконен (100 очок).

Тепер доля чемпіонату-2007 вирішиться в останній гонці, яка пройде за два тижні в Бразилії.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / О.В.