Гравці збірної України привітали вболівальників із перемогою над фінами

Футболісти поділилися своїми емоціями у соцмережах.

Після перемоги над командою Фінляндії у 4-му турі відбору чемпіонату світу-2018 гравці збірної України привітали вболівальників.

Вони також подякували Одесі за підтримку.

"Синьо-жовті" перемогли з рахунком 1:0. Єдиний гол забив Артем Кравець на 25-й хвилині.

Зазначимо, що у за головну команду дебютував динамівець Віктор Циганков, який вийшов на заміну на 83-й хвилині.

Тож наша команда піднялася на друге місце Групи I.

Для збірної України це останній офіційний матч року. Наступний поєдинок кваліфікації ЧС-2018 команда Андрія Шевченка проведе 24 березня проти Хорватії.

А 15 листопада зіграє товариський матч із командою Сербії (Харків, 21:00).

После 4 матчей идем без поражений! Одесса, спасибо за суперскую поддержку #головнакоманда

Світлину опубліковано користувачем kono10.com (@konoplyanka.official)Лис 12, 2016 о 2:41 PST

Тяжелая победа,спасибо Одесса !Двигаемся дальше !)

Світлину опубліковано користувачем Viktor Kovalenko (@vitykovalenko)Лис 12, 2016 о 2:44 PST

С Победой ,Украина

Світлину опубліковано користувачем Taras Stepanenko (@tarasstepanenko)Лис 12, 2016 о 2:51 PST

Всех с очень важной победой!!! P.S.Голову зашили, всех хорошо

Світлину опубліковано користувачем Artem Kravets (@kravets89)Лис 12, 2016 о 2:46 PST