Гравець "Шахтаря" потрапив у символічну збірну Ліги чемпіонів

Разван Рац© AFP
Спорт 14 грудня, 2010, 13:47 5215 1
Разван Рац став п'ятим гравцем "Шахтаря", представленим у символічній збірній туру Ліги чемпіонів 2010/2011.

Захисник донецького "Шахтаря" Разван Рац потрапив у символічну збірну шостого туру Ліги чемпіонів. Фахівці оцінили гру в румуна у матчі з "Брагою" в 7,7 балів, а вболівальники - в 7,8!

Нагадаємо, що румунський захисник 8 грудня став героєм матчу "Шахтар" - "Спортинг Брага" (2:0). На 78-й хвилині Рац забив гол з-за меж штрафного, а через п'ять хвилин румун віддав гольову передачу на Луїса Адріано.