Гравця покарали за "гірчичник", показаний арбітру

Той самий епізод, коли футболіст показує жовту картку арбітру© siteUA.org
Спорт 20 листопада, 2008, 13:53 742
Бразильський футболіст Андре Луїш Гарсія пропустить шість ігор за те, що помінявся ролями з арбітром.

Південноамериканська конфедерація футболу визнала за агресивною поведінку гравця клубу "Ботафого" з Ріо-де-Жанейро Андре Луїша Гарсії і винесла йому 6-матчеву дискваліфікацію.

Нагадаємо, що інцидент відбувся 5 листопада під час матчу між "Ботафого" і аргентинським клубом "Естудіантес де ла Плата" в рамках чвертьфіналу розіграшу Південноамериканського Кубка – аналога Кубка УЄФА.

На 68-й хвилині гри, що проходила у Ріо-де-Жанейро, Андре Луїш виявився настільки обурений тим, що суддя виніс йому попередження, що вихопив в арбітра жовту картку і сам показав рефері "гірчичник".

Розлючення гравця пояснювалося тим, що другу жовту картку у зустрічі футболіст отримав незаслужено – попередження заслуговував його товариш по команді.

До того ж, нерви у господарів були на грані: рахунок у зустрічі був 2:2 (таким він і залишився) у той час, як для виходу у півфінал турніру бразильцям було необхідно перемагати з різницею у три м'ячі. А ще – "Ботафого" не виплачує гравцям зарплату вже кілька місяців...

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами siteUA.org / К.К.