Греція - Україна - 0:0. Нічия не на користь України Спорт 14 листопада, 20:53
На Олімпійському стадіоні в Афінах відбувся перший матч за вихід на чемпіонат світу між збірними України та Греції.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010. Відбірковий етап

Плей-офф за вихід на ЧС-2010

Афіни. Олімпійський стадіон "Спірос Луїс"
Арбітр: Лоран Дюамель; Асистенти: Стефан Дюамель, Крістоф Капеллі (Франція)

ГРЕЦІЯ - УКРАЇНА - 0:0

Греція: 1. Александрос Цорвас, 4. Нікос Спіропулос, 5. Вангеліс Морас, 11. Лукас Вінтра, 15. Сократес Папастатопулос, 16. Сотіріос Кіріякос, 8. Костас Кацураніс, 10. Георгіос Карагуніс, 7. Георгіос Самарас, 14. Дімітріос Салпінгідіс, 17. Теофаніс Гекас

Запасні: 12. Міхаэль Сіфакіс, 2. Васіліс Пляцікас, 3. Грігоріс Макос, 6. Сотіріс Нініс, 13. Александрос Ціоліс, 9. Ангелос Харістеас, 18. Костас Мітроглу

Україна: 12. Андрій Пятов, 2. Ярослав Ракицький, 3. Олександр Кучер, 14. Євген Хачеріді, 16. Кобін Василь, 17. Тарас Михалик, 4. Анатолій Тимощук, 9. Олег Гусєв, 18
Руслан Ротань, 7. Андрій Шевченко, 10. Артем Мілевський

Запасні: 1. Станіслав Богуш, 5, Дмитро Чигринський, 13. Віталій Мандзюк, 8. Олександр Алієв, 15. Олексій Гай, 6. Андрій Ярмоленко, 11. Євген Селезньов

Отже, доля путівки на чемпіонат світу-2010 у ПАР вирішиться в 18 листопада у Донецьку.

90+4: фінальний свисток

90+3 хв: Кацураніс м'яко навісив з правого флангу. Кіріякос пробиває головою і м'яч пройшов поруч зі штангою

90+2 хв: після зіткненням з Мітроглу на газоні опинився Кучер. Отримавши медичну допомогу, Олександр продовжив гру

90 хв: в останні хвилини матчу ініціативу прихопили у свої руки греки, однак небезпечних моментів біля наших воріт немає

84 хв: навісна передача в наш карний майданчик. Пятов помилився на виході, однак вдало зіграв Кобін, вибивши м'яч на кутовий

82 хв: заміна у складі українців: Олександр Алієв вийшов на поле замість Олега Гусєва

80 хв: відразу троє наших футболістів запороли гольову атаку. Спочату після передачі Шеви мав забивати Мілевський, однак Артем піймав гаву і забув пробити по воротах. М'яч на лінії карного майданчика прийняв Тимощук. У Толі був простір щоб прицілитися і влучно пробили, та він віддав непотрібну передачу на Кобіна. Василь прострілив на Шеву, однак і капітану не вдалося пробити.

79 хв: Самарас потужно пробив з-під Хачеріді. М'яч просвистів над поперечиною

77 хв: Кобін б'є з-за меж карного майданчика. Намагався влучити у ближню дев`ятку, однак промахнувся

76 хв: Папастатопулос віддавав м'яч голкіперу. Цорвас хотів сходу вибити м'яч в центр поля, однак промахнувся повз м'яч і сфера пішла на кутовий. Перший кутовий подали наші. І ніякої користі з цього не отримали

72 хв: Шева намагався прорватися до воріт суперника через центр. Захисники вибили м'яч з-під ніг нашого капітана

71 хв: друга заміна у складі греків: Костас Мітроглу замінив Дімітріоса Салпінгідіса

70 хв: Мілевський відпасував на Ракицького. Удар захисника Шахтаря з 20-ти метрів. М'яч летить повз ворота

68 хв: класно пробив здалеку Михалик. Цорвас відбив у сторону. Підібрав м'яч Кобін і навісив у воротарський майданчик. Міілевський виграв боротьбу на другому поверсі, однак толком і не зумів пробити по воротах

66 хв: дальній удар наніс Карагуніс. Вище воріт

65 хв: перша заміна у складі збірної Греції. На поле виходить герой Євро-2004 Ангелас Харістеас. Поле покинув найкращий бомбардир еллінів у поточному відборі Теофаніс Гекас

60 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Сократес Папастатопулос. Грек притримав Шевченка, зірвавши потенційно небезпечну атаку наших футболістів

55 хв: штрафний удар на наші ворота. Подача у воротарський майданчик. Захисники винесли і побігли наші в контратаку. Шева як на тарілочці виклав м'яч Гусєву, перед яким був лише голкіпер. Олег забарився і захисник тут же його накрив. М'яч відскочив до Мілевського, однак Артем сходу метрів з 15-ти запустив м'яч повз ворота

Греки почали другий тайм активно, проводячи небезпечні атаки на наші ворота

53 хв: небезпечний штрафний біля наших воріт. Пробиває Карагуніс і Пятов спокійно ловить м'яч

48 хв: Самарас в центрі поля обіграв Тимощука, змістився в сторону наших воріт і наважився на удар здалеку. Пятов ловить м'яч

46 хв: українці розпочинають другий тайм з однією заміною. Замість Руслана Ротаня вийшов Андрій Ярмоленко

46 хв: греки з центра поля розпочинають другий тайм

Зазначимо, що греки проігнорували цю гру. Олімпійський стадіон напівпорожній. Якщо нижній ярус заповнений приблизно на три четверті, то верхній ярус - безлюдний.

45 хв: перерва

44 хв: Карагуніс навісив зі штрафного у карний майданчик і невисокий Гекас, вигравши боротьбу нга другому поверсі, небезпечно пробив головою. Пятов виручив, зафіксувавши м'яч на лінії воріт

41 хв: греки провели дві небезпечні атаки через правий фланг. Наші захисники не дозволили грекам нанести бодай удар по воротам Пятова

39 хв: Хачеріді збив суперника біля лівого кута карного майданчика. Карагуніс подав зі штрафного і наші захисники винесли м'яч в поле

38 хв: Ракицький увійшов у карний майданчик з лівого флангу, обіграв двох захисників і наніс удар. Греки заблокували

36 хв: Мілевський проходить по правому флангу і віддає передачу на Гусєва. Олег пробиває з гострого кута. Цорвас з другої спроби накриває м'яч

25 хв: навіс з кутового і головою пробив Морас. Неточно

25 хв: Хачеріді вибив на кутовий. Перший корнер у матчі

21 хв:  комбінаційна атака збірної України завершилася небезпечним прострілом і падінням Мілевського у боротьбі з захисником. Арбітр пенальті не поставив

18 хв: Ротань! Мілевський ідеально віддав м'яч під удар Руслану. Ротань замешкався і пробив неточно

15 хв: Салпінгідіс увірвався в наш карний майданчик зліва. Простріл на Гекаса і найкращий бомбардир греків забиває м'яч у ворота. Однак кількома секундами раніше лайнсмен зафіксував осфайд у Гекаса

13 хв: Знову греки порушили правила біля власного карного майданчика. Штрафний удар виконує Андрій Шевченко. Постріл в лівий нижній кут і м'яч проходить повз ворота

3 хв: Шевченко наніс потужний удар зі штрафного у правий кут. Голкіпер відбив перед собою. Добити нікому з гравців у жовтій формі не вдалося

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 14 листопада, 2009, 20:53 10921 33