Хет-трик Лемпарда і гол Шевченка

Спорт 1 листопада, 2007, 11:08 385
Лондонський "Челсі" вирвав перемогу над "Лестером" в матчі 1/8 фіналу Кубка англійської ліги на другій доданій хвилині.

Чинний володар Кубка англійської ліги лондонський "Челсі" пробився у чвертьфінал нового розиграшу цього турніру, обігравши в четвертому колі на своєму полі "Лестер" з рахунком 4:3.

У складі лондонського клубу хет-триком відзначився півзахисник Френк Лемпард, який за відсутності травмованого Джона Террі вийшов на поле з капітанською пов'язкою, і один гол записав на свій рахунок капітан збірної України Андрій Шевченко

Примітно, що ще за п'ять хвилин до закінчення основного часу матчу команда Аврама Гранта програвала з рахунком 2:3, але ситуацію переламав саме Шевченко, якому вдався красивий дальній удар у верхній кут воріт гостей.

На другій доданій хвилині "Челсі" вирвав перемогу, причому автором вирішального гола був записаний Лемпард, хоча однозначно складно сказати, хто торкнувся м'яча останнім.

В інших матчах 1/8 фіналу були зафіксовані наступні результати:

"Ковентрі" - "Вест Хем" 1:2, "Портсмут" - "Блекберн" 1:2, "Шеффілд Юнайтед" - "Арсенал" 0:3, "Тоттенхем" - "Блекпул" 2:0, "Болтон" - "Манчестер Сіті" 0:1, "Ліверпуль" - "Кардіфф Сіті" 2:1, "Лутон" - "Евертон" 0:1.

Жеребкування чвертьфіналу відбудеться в суботу 3 листопада.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Lenta.ru / К.К.