Хорват виграв донецький "челленджер"

Спорт 11 вересня, 2007, 09:47 255
У той час як у США добіг кінця US Open, в Донецьку завершився тенісний турнір із серії Challenger.

Роко Каранушич
AFP
Переможець донецького "челленджера" хорват Роко Каранушич
В неділю разом з останнім цього року турніром "Великого Шолома" в Донецьку завершився один з небагатьох "челленджерів", що проводяться в нашій країні, - меморіал Олександра Коляскіна

Перемога в одиночному розряді, а з нею і 7,2 тисячі доларів призового фонду дісталися хорватському тенісисту Роко Каранушичу, посіяного в Донецьку під восьмим номером.

На шляху до фіналу Каранушич віддав суперникам лише один сет. У півфіналі хорват в другій партії поступився німцю Пилипу Пецшнеру (7:6, 5:7, 6:2).

З тих, кого обіграв Роко до цього, відзначимо тріумфатора меморіалу Олександра Коляскіна дворічної давності поляка Лукаша Кубота.

Суперник Каранушича по фіналу бельгієць Дік Норман, який в парному розряді виступав з нашим Орестом Терещуком, у турнірі виглядав не так переконливо. Тому питань щодо переможця напередодні фіналу не виникало. Свою перевагу над суперником Каранушич втілив у два виграні сети - 6:4, 6:4.

Не зашкодили хорвату і погодні капризи, що виражалися в сильних поривах вітру і дощу. Останній гейм Роко, який під час турніру відзначив своє 25-річчя, виграв дійсно по-чемпіонські - насухо.