Хорватія розгромила турків у Стамбулі (відео)

Хорвати святкують блискучу перемогу / Фото: AFP

Голи Івіци Оліча, Маріо Манджукіча та Ведрана Чорлуки забезпечили хорватам переконливу перевагу напередодні домашнього матчу-відповіді.

Збірна Хорватії впевнено перемогла збірну Туреччини на виїзді з рахунком 3:0 у першому стиковому матчі відборного етапу Євро-2012.

Хорвати відкрили рахунок вже на 2-й хвилині. Захисник Ведран Чорлука продемонстрував неабияку техніку на лівому фланзі атаки, майстерно обігравши захисника, і видав чудовий простріл у воротарський майданчик. Волкан Демірел торкнувся м'яча, але той відскочив на ніким не прикритого Івіцу Оліча - 1:0.

Одразу після забитого голу хорвати могли розвинути успіх, проте після навісу того ж Чорлуки Маріо Манджукіч пробив вище поперечини.

Щодо господарів, то за весь перший тайм футболісти Гусса Хіддінка завдали лише одного удару, який навіть не прийшовся в площину воріт.

На 32-й хвилині хорватам вдалося подвоїти перевагу. Спочатку турецькі захисники заблокували удар Луки Модрича, після чого м'яч потрапив на правий фланг до капітана донецького "Шахтаря" Даріо Срни. "Гірник" навісив прямісінько на голову височенного Маріо Манджукіча, який без проблем перестрибнув захисника і пробив повз Демірела.

А за хвилину до перерви дубль міг оформити Оліч, проте не реалізував вихід один на один.

У другому таймі турки активніше почали гру, але самі ж і пропустили. Срна на 51-й хвилині, точно навісив зі штрафного на Чорлуку. Захисник "Тоттенхем Хотспур" без проблем довів рахунок до розгромного.

Відзначу, що у другій 45-хвилинці збірна Туреччини не спромоглася завдати жодного удару в площину воріт суперника.

Додам, що матч-відповідь відбудеться у Загребі у вівторок, 15 листопада.