Україна зіграла внічию з Хорватією

© AFP
Спорт 6 червня, 2009, 23:10 3203 4
Збірна України зіграла в результативну нічию в Загребі і продовжує боротьбу за путівку на Чемпіонат світу-2010

ДИВІТЬСЯ ФОТОЗВІТ: "Україна 2:2 Хорватія"

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ-2010

Відбірковий турнір. Європа. Група 6

Загреб. "Максимір"
Арбітр: Тер'є Хауге (Норвегія)

ХОРВАТІЯ 2 - 2 УКРАЇНА

Хорватія: Ведран Руньє (23), Йосип Шимуніч (3), Роберт Ковач (4), Ведран Чорлука (5), Даніель Праньїч (6), Іван Ракітіч (7), Лука Модріч (14), Даріо Срна (11), Младен Петріч (9), Івіца ОлІч (18), Іван Джуріч (14)
Запасні: Стіпе Плетікоса (1), Ніко Кранчар (19), Єрко Леко (16), Огнен Вукоєвич (8), Маріо Манджукіч (13), Іван Класніч (17)

Україна: Андрій Пятов (12), Віталий Мандзюк (20), Олександр Кучер (3), Дмитро Чигринський (5), В'ячеслав Шевчук (13), Анатолій Тимощук (4), Олексій Гай (17), Руслан Ротань (14), Сергій Назаренко (18), Андрій Шевченко (7), Артем Мілевський (15)
Запасні: Станіслав Богуш (1), Андрій Русол (6), Григорій Ярмаш (15), Євген Левченко (14), Максим Калініченко (19), Андрій Воронін (10), Євген Селезньов (11)

1:0 Младен Петріч, 2
1:1 Андрій Шевченко, 12
1:2 Олексій Гай, 54
2:2 Лука Модріч, 68

Отже, бойова нічия, яка залишає збірній України шанси на продовження боротьби за путівку на ЧС-2010

90+5 хв: ФІНАЛЬНИЙ СВИСТОК

90+4 хв: Петріч б'є з лінії карного майданчика і м'яч влучає в праву стійку

90+2 хв: атака українців чотири в чотири. У завершальній фазі пас Селезньова на Мілевського виявився неточним

90+1 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Олександр Кучер

Заважав хорватам розіграти штрафний

90+1 хв: Хауге компенсував чотири хвилини

87 хв: остання заміна у складі збірної України: замість Анатолія Тимощука на полі з'явився Андрій Русол

85 хв: Модріч вийшов один на один і з гострого кута пробив повз Пятова. На щастя м'яч влучив у стійку. А Анатолій Тимощук ударом через себе вибив м'яч в центр поля

83 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Єрко Леко

Грубо в'їхав в ногу Тимощуку, за що і отримав попередження

79 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Віталій Мандзюк

Наш захисник грубо збив хорвата на чужій половині поля

78 хв: Срна подає кутовий. Пятов кулаками вибив м'яч

77 хв: небезпечно подає Срна у воротарський. Шевчук лише на мить випередив Петріча і вибив м'яч на кутовий

75 хв: заміна у складі збірної України. Замість дніпрянина Сергія Назаренка вийшов його одноклубник Максим Калініченко

71 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Даріо Срна

Півзахисник "Шахтаря" отримав "гірчичник" за відверту симуляцію в штрафному майданчику українців

70 хв: Манджукіча збили біля штрафного майданчика зліва. Штрафний удар пробиває Срна. Удар у ліву дев'ятку і Пятов у карколомному стрибку вибиває м'яч в сторону

68 хв: Модріч зіграв у стіночку з Манджукічом, увірвався в штрафний майданчик і пробив низом. Пятов зреагував на удар, однак Чигринський, намагаючись заблокувати удар, підставив ногу і сфера, перелетівши голкіпера, влетіла у ворота - 2:2

65 хв: динамівець Вукоєвич б'є з 27-ми метрів по воротах Пятова. Неточно

65 хв: Тимощук віддав хорошу передачу на Мілевського, однак Артем не зумів зупинити м'яч

62 хв: Назаренко подавав штрафний. Дуже неточно

60 хв: остання заміна у хорватів: замість Івіци Оліча вийшов Маріо Манджукіч. Логічна заміна, оскільки Оліч сьогодні був непомітним

58 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Сергій Назаренко

При розіграші штрафного удару Сергій не відійшов від м'яча на необхідну відстань, за що й був попереджений

54 хв: ГООООООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ
Гааааааааааааааааааййййййййййййййййййййй

Назаренко майстерно виконав штрафний удар з лівого флангу. Подача на ближню стійку і Олексій Гай з 7-ми метрів блискуче головою закинув м'яч у ближній кут

52 хв: Срна зі штрафного закручує м'яч на дальню стійку. М'яч покинув межі поля

48 хв: Назаренко пробив не сильно - прямо у ворота. Однак захисник вибив м'яч з воріт

46 хв: в перерві головний тренер хорватів Славен біліч зробив подвійну заміну. Єрко Леко змінив Івана Джуріча, а Огнен Вукоєвич змінив Івана Ракітіча

45+1 хв: ПЕРЕРВА

45 хв: кутовий з правого флангу подав Назаренко. Навіс у воротарську і Руньє ловить м'яч

43 хв: Модріч пробиває здалеку. На цей раз Пятов намертво ловить м'яч

Останні хвилини першого тайму проходять у рівній боротьбі

40 хв: Назаренко виконував штрафний удар з 30-ти метрів. Невдала подача і захисники винесли м'яч

38 хв: тепер уже Праньїч завдав дального удару. Набагато точніше, аніж у Назаренка, але сфера також не влучила у ствір воріт

37 хв: Назаренко б'є з 30-ти метрів. М'яч полетів набагато вище воріт

35 хв: Ракітіч пробив з-за меж штрафного. М'яч рикошетом від Тимощука опинився в руках Пятова

34 хв: Мілевський вивів Селезньова один на один, однак лайнсмен зафіксував офсайд

Зазначу, що в іншому матчі нашої відбіркової групи Англія на виїзді розгромила Казахстан з рахунком 4:0 і з 18 очками очолює групу 6

25 хв: Назаренко пробив штрафний удар майже з центр поля. Повз ворота

23 хв: ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Євген Селезньов

Євген отримав попередження за те, що без дозволу арбітра вийшов на поле

23 хв: Андрій Шевченко отримав пошкодження і змушений покинути поле. Замість нього вийшов Євген Селезньов

22 хв: зліва навішував Чорлука. Пятов вдало зіграв на виході

21 хв: Шевченко відпасував на хід Ротаню справа. Руслан прострілив у воротарський. Руньє ловить м'яч

18 хв: небезпечний навіс на Оліча. Кучер випередив форварда і вибив м'яч в аут

16 хв: в карному майданчику хорватів Мілевський опинився на газоні після контакту з Шимунічем. Хауге пенальті не ставить

12 хв: ГООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!
Шеваааааааааааааааааааааааааааааааааа

Ротань пройшов по лівому флангу і м'яко навісив на лінію воротарського майданчика. Шева головою переправив м'яч у ворота

4 хв: Срна пробив з-за меж штрафного майданчика. Неточно

2 хв: Срна пробиває штрафний удар з 25-ти метрів. Пятов відбиває перед собою і Петріч розстрілює ворота - 1:0

1 хв: українці розпочали перший тайм

Останні Перші Популярні Всього коментарів: 4
  • koland5 koland5 7 червня, 11:51 Згоден 0 Не згоден 0 Після того як Україна пропустила другий гол це нас "вбило",захист розклеївся,особливо - центр захисту! Але Україна виглядала погано,хорвати мотали наших захисників. В такий іграх потрібно більше жорсткості ,котру ми бачили з боку хорватів. Але загалом Україна-чемпіон! Ми повинні вийти на ЧС 2010! відповісти цитувати Дякуємоспам