Хорватський журналіст пояснив, чому фанати влаштували "пекло" у матчі із чехами Спорт 18 червня, 11:58
Вболівальники не проти збірної Хорватії, вони проти Хорватського футбольного союзу.

86-а хвилина матчу Чехія - Хорватія. Збірна Хорватії веде з рахунком 2:1, і тут фанати починають закидувати поле фаєрами та влаштовувати бійку на трибунах.

Матч перервано, стюарди збирають фаєри, а поліція йде до сектора фанатів. Через 8 хвилин гра поновилася, а на 2-й компенсованій хвилині рефері призначив пенальті за гру рукою Домагоя Віди. Томаш Нецид зрівняв рахунок - 2:2.

Чому ж фанати влаштували те "пекло"? За словами журналіста Александара Холіга, вонине проти збірної Хорватії, вони проти того, що футболом не піклується Хорватський футбольний союз.

"У футболі при владу зараз злочинець, Здравко Maміч, і його маріонетки. Вони є лицемірами, фальшивими патріотами і злодіями.

Це не виправдання вчинкам для так званих "фанатів", але ви маєте задатися питанням: як до цього дійшло?", - написав Холіга у Twitter.

Як би там не було, Чехія зрівняла рахунок після цього інциденту і залишила собі шанс на вихід із групи.

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами Проспорт / В.К.