Хто стане чемпіоном України з баскетболу?

Спорт 28 травня, 2007, 14:15 309
БК «Киів» переміг «Азовмаш» у Маріуполі і зрівняв рахунок у фінальній серії першості країни.

Баскет
Фото - topdesktop.ru
Київські «вовки» отримали перемогу в четвертому матчі фінальної серії чемпіонату України з баскетболу над маріупольським «Азовмашем» - 79:78, і повернули ситуацію до початкової – з тією лише різницею, що наступний поєдинок в Києві стане останнім і із золотом залишиться тільки один клуб.

Не дарма команда Махоріча економила сили в третій грі, вивісивши білий прапор вже в кінці третьої чверті. Сили киянам стали в нагоді сьогодні, коли вони вели відчайдушну боротьбу від першої до останньої секунди гри і у результаті виграли, напевно, найважливіший матч в сезоні.

Лише одне очко розділило команди цього разу – сьогодні вже не було серйозних відривів і відставань, обидві команди віддали боротьбі всі сили. Якщо маріупольці набагато точніше атакували кільце, то кияни значно частіше перехоплювали м'яч в першій половині зустрічі.

Доля гри вирішилася на останній хвилині гри, коли Грір обікрав кращого снайпера маріупольського клубу в цьому матчі, грека Ліаделіса (20 очків), і втік у відрив, який завершився результативним кидком Джексона. Рахунок став 76:79.

Шести секунд, що залишалися в той момент до закінчення матчу, виявилось недостатньо для порятунку «Азовмаша». Все, на що спромоглися маріупольці – це скоротити розрив в рахунку до мінімуму – 78:79.

Таким чином, БК «Київ» не тільки врятувався, але і зробив достатньо високими свої шанси на титул чемпіонів. Щоправда, маріупольців скидати з рахунку не слід, тим паче, що почалася серія саме в Києві і якраз з їхньої перемоги. З тих пір протистояння йде, що називається, із змінним успіхом, причому незалежно від майданчика.

У будь-якому випадку все вирішиться в четвер, 31 травня, коли в столиці України відбудеться «золотий» поєдинок.