Хто виграє "Мастерс" у Парижі?

Спорт 1 листопада, 2007, 13:06 270
Перші дві "ракетки" світу Роджер Федерер і Рафаэль Надаль перемогли своїх суперників і вийшли у третє коло турніру "Мастерс" у Парижі.

На крупному тенісному турнірі серії "Мастерс" з призовим фондом у 2 мільйони євро відбулися ігри другого кола. Головні фаворити змагань здобули впевнені перемоги. Рафаель Надаль переміг італійця Філіппо Воландрі – 6:4, 6:1.

Поступово Надаль виходить на свій рівень, так що чекатимемо подальших його матчів, і, можливо, фіналу проти Роджера Федерера

Швейцарець свій перший матч в Парижі проводив з добре відомим йому Іво Карловичем. Зовсім недавно тенісисти грали в півфінальній зустрічі в Базелі, і тоді Роджер взяв гору в двох сетах – 7:6, 7:6.

Нинішня зустріч пройшла також в захоплюючій боротьбі. Перший сет залишився за Федерером, завдяки брейку в шостому геймі. Підсумковий рахунок – 6:3 небагато розслабив великого гравця.

У другій партії тенісисти брали свою подачу майже до самого кінця. Коли всі думки глядачів були вже про тай-брейк, Іво скористався подарунком Роджера і взяв подачу суперника за рахунку 5:4 на свою користь.

На вирішальну частину матчу перша "ракетка" світу вийшов мобілізованим і по-хорошому злим на самого себе.

Результатом цієї концентрації став брейк в першому ж геймі, а утримати перевагу такому спортсмену як Федерер не склало труднощів. 6:3, 4:6, 6:3 – і Роджер крокує далі по турнірній сітці.

Серед інших результатів другого кола турніру відзначимо поразку третього "сіяного" на турнірі серба Новака Джоковича від француза Фабріса Санторо - 3:6, 2:6.

"Мастерс" у Парижі: перемоги фаворитів

Спорт 1 листопада, 2007, 00:00

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Eurosport / iPlus / К.К.