Хвостенко розпочала сезон з 5-го місця

Спорт 5 грудня, 2008, 12:33 291
Двоє українських біатлоністок пробилися до чільної десятки у першій жіночій гонці Кубка світу, що стартував у четвер.

Українські біатлоністки блискуче продовжили успішний почин наших чоловіків в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу, що проходить у Швеції. Одразу п'ять наших дівчат з шести фінішували в "очковій зоні", а Оксана Хвостенко і Віта Семеренко зуміли пробитися до десятки сильніших, посівши відповідно 5-е та 9-е місця!

Окрім вже згаданих біатлоністок, до першої 30-ки увійшли Лілія Вайгіна-Єфремова (22-а), Валентина Семеренко (26-а) та Олена Підгрушна (29-а).

Приємно, що вчора українки показали себе з найкращої сторони не тільки у традиційно сильній стрільбі, але й у швидкості проходження дистанції.

Ну а перемогу святкувала господарка траси Хелена Йонссон, яка зуміла дуже пройти усю трасу, не допустивши при цьому жодного промаху. Конкуренцію шведці могла скласти Каті Вільхельм, але перемогти їй зашкодив промах на першому вогневому рубежі. Замкнула трійку призерів росіянка Єкатерина Юрьєва.

Відправити другу Надрукувати Написати до редакції © За матеріалами Федерація біатлону України / К.К.