Ібрагім Алдатов завоював срібну медаль!

Спорт 20 вересня, 2007, 16:46 225
Два українських борці вільним стилем завоювали олімпійські ліцензії на чемпіонаті світу з вільної боротьби.

На чемпіонаті світу з вільної боротьби визначилися призери у п'яти вагових категоріях.

В середу золоті медалі завоювали два російських борці - Бєсік Кудухов виграв золото у категорії до 55 кілограмів, а Мавлет Батіров - в категорії до 60 кг.

Українцям не вдалося потрапити у своїх категоріях до вісімки кращих, що дало б їм путівку на Олімпіаду - Василь Федоришин (60 кг) посів 10-е місце, а Олександр Хавелов (55 кг) - 33-е.

Зате в четвер справи в українців були кращими. В категорії до 66 кг Андрій Стадник дістався півфіналу, де програв Рамазану Шахіну з Туреччини (майбутньому переможцю), а в поєдинку за бронзу поступився росіянину Ірбеку Фарнієву. У підсумку українець посів п'яте місце.

У категорії до 74 кг Ібрагім Алдатов виграв чотири сутички, після чого програв лише у фіналі - Махачу Муртазалієву з Росії.

На жаль, в категорії до 84 кг Кантемір Гагієв програв перший же поєдинок кубинському борцю. І в цій категорії перемогу святкував росіянин - Георгій Кетоєв.