Ідейє блискуче дебютував за "Динамо" (відео)

Браун забив перші голи за "Динамо"© fcdynamo.kiev.ua
Спорт 16 липня, 2011, 19:45 3303 1
Нігерійський новачок "Динамо" відзначився двома голами і результативною передачею в матчі з "Олександрією".

Київське "Динамо" здобуло першу перемогу у поточному чемпіонаті України. Підопічні Юрія Сьоміна перемогли новачка чемпіонату "Олександрію" з рахунком 3:1.

Героєм матчу став нігерійський новачок киян Браун Ідейє, що з'явився на полі після перерви. Спершу нападник асистував Андрію Ярмоленку, а згодом оформив дубль.

Перший тайм був досить важким для киян. Динамівці хоч і володіли територіальною перевагою, проте кілька разів пропускали неприємні контратаки. Правда, до небезпечних моментів біля воріт Шовковського та Паньківа справа так і не дійшла.

А на 40-й хвилині лайнсмен помилився на користь господарів. Аруна красиво закинув м'яча на хід Ярмоленку. З першим ударом Андрія воротар справився, але після другого м'яч опинився у сітці. Однак лаймсмен зафіскував у динамівця офсайд, якого не було.

Після перерви на полі з'явився дебютант Браун Ідейє, і відразу ж показав, що він вартий тих восьми мільйонів євро, які кияни заплатили "Сошо".

Спершу Ідейє віддав пас під удар Ярмоленку, який не схибив. Через дві хвилини Ідейє, отримавши передачу від Попова, точно пробив у кут воріт.

А на 72-й хвилині "Олександрія" забила перший історичний гол у матчах з "Динамо". Господарі хитро розіграли штрафний удар. Замість прямого удару олександрійці швидко розіграли м'яч. Послідував навіс з флангу і Запорожан ударом зльоту відправив м'яч у ворота гостей.

Однак через вісім хвилин Ідейє оформив перший дубль у футболці "Динамо". Нападник влетів у штрафний майданчик зліва і дуже красивим ударом відправив м'яч у дальню дев'ятку.

На 86-й хвилині Ідейє міг забити третій гол, але програв мікродуель Паньківу.

"Динамо" здобуло першу перемогу в чемпіонаті.