"Інтер" - "Динамо" - 2:2. Бойова нічия Спорт 21 жовтня, 00:01
Київське "Динамо" зіграло в результативну нічию з міланським "Інтером" на його полі.

У Мілані на стадіоні "Джузеппе Меацца" завершився матч між київським "Динамо" та міланським "Інтером" в рамках 3-го туру групового етапа Ліги чемпіонів.

Після трьох турів в активі київського "Динамо" чотири очки. Команда Жозе Моурінью має три пункти.

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ. Груповий етап

Група F. 3-й тур

Мілан. "Джузеппе Меацца"
Арбітр: Мартін Анкінсон; асистенти: Філіп Шарп, Девід Річардсон (всі - Англія)

ІНТЕР Мілан - ДИНАМО Київ - 2:2

Інтер: 12. Жуліо Сезар - 26. Ківу, 25. Самуель, 6. Лусіо, 13. Майкон - 19. Камб'яссо - 11. Мунтарі, 10. Снейдер, 5. Станкович, 14. Дзанетті - 9. Ето'о

Запасні: 1. Тольдо, 2. Кордоба, 14. Вієйра, 18. Суазо, 23. Матерацці, 30. Мансіні, 39. Сантон

Динамо: 31. Богуш - 21. Маграо, 44. Леандро, 34. Хачеріді, 11. Єрьоменко - 5. Вукоєвич, 17. Михалик - 70. Ярмоленко, 36. Нінкович, 7. Шевченко - 10. Мілевський

Запасні: 55. Рибка, 3. Бетао, 8. Алієв, 20. Гусєв, 22. Кравець, 25. Юссуф, 49. Зозуля

0:1 Тарас Михалик, 5
1:1 Деян Станкович, 35
1:2 Лусіо, 40 - автогол
2:2 Вальтер Самуель, 47

В матчі "Барселона" - "Рубін" Казань зафіксовано суперсенсацію. Росіяни перемогли найкращу команду світу

90+3 хв: остання заміна в матчі: замість Артема Мілевського вийшов Артем Кравець

86 хв: Шева подає штрафний на дальню штангу. Ярмоленко не дотягується до м'яча

86 хв: подав Гусєв і Лусіо вибив головою в поле. Пробив здалеку Михалик, та дуже неточно

86 хв: Мілевський і Шева удвох пішли на ворота господарів та заробили кутовий

85 хв: подвійна заміна у "Інтера": пішли відпочивати Деян Станкович і Естебан Камб'яссо. на поле вийшли Патрік Вієйра та Марко Матерацці

84 хв: пробачив нас гондурасівець Суазо. Після передачі зліва Давід пробивав з кількох метрів і не влучив у ворота

83 хв: біля м'яча Шева. Удар низом у ближній кут. Жуліо Сезар ловить м'яч

83 хв: дзанетті збив Шеву біля власного карного майданчика. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Хав'єр Дзанетті

82 хв: Вукоєвич збив Дзанетті в метрах 20-ти від наших воріт. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Огнен Вукоєвич

81 хв: затяжна атака біля воріт "Динамо". Ето'о несильно б'є. В руки Богушу

76 хв: з-за меж карного майданчика пробиває невгамовий Станкович і Богуш ловить м'яч

75 хв: Шева пробиває штрафний удар зліва. Удар в ближній кут і Жуліо Сезар з трудом відбив м'яч

73 хв: помилилися захисники Інтера. Шева вискакує один на один і промахується з лінії карного майданчика. М'яч летить вище воріт

69 хв: друга заміна у складі "Динамо": замість Маграо вийшов Бетао

68 хв: заміна у "Динамо". Замість Мілоша Нінковича на поле вийшов Олег Гусєв

65 хв: Нінкович вискочив один на один. Жуліо Сезар вийшов з воріт і нейтралізував загрозу. Однак, варто відзначити, що захисник, який біг за сербом виставив ногу. І цілком ймовірно, що зачепив Мілоша. Та Аткінсон порушення правил не побачив

63 хв: дуже небезпечно біля воріт Богуша. Маграо віддавав на Богуша і недодав. До м'яча першим встигає Ето'о і відразу б'є. Богуш вчасно виходить з воріт і вібдиває удар. М'яч підхопив Снейдер, послідував пас на Ето'о, і його удар в упор відбив Богуш

62 хв: штрафний удар пробиває Веслі Снейдер. М'яч летить в руки Богушу

62 хв: Шева сфолив на Дзанетті. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Андрій Шевченко

55 хв: Нінкович наніс дальній удар. Неточно

52 хв: Шевченко навісив зі штрафного. Лусіо вибив

51 хв: Маграо втікав по лівому флангу і Ківу збив нашого гравця. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Крістіан Ківу

50 хв: Снейдер подав кутовий. Захисник відбив м'яч. Повторна подача Снейдера і Суазо пробив дуже неточно

47 хв: Інтер подав перший кутовий і зрівняв рахунок. Снейдер подав на ближню стійку і Вальтер Самуель красиво закинув головою м'яч у дальній кут - 2:2

46 хв: господарі почали з центра поля другий тайм

46 хв: у складі господарів заміна: замість Саллі Мунтарі вийшов Давід Суазо

45+3 хв: команди йдуть на відпочинок

43 хв: чергова подача Маграо. Шева приймає м'яч на груди, та не встигає пробити

43 хв: Шева виходить зліва на ударну позицію і в останню мить Лусіо вибив на кутовий

40 хв: ГОООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ

Маграо подав кутовий на ближню стійку. Лусіо у боротьбі з Мілевським зрізав м'яч у власні ворота - 1:2

39 хв: Ярмоленко пробивав-прострілював з лівого фланга і м'яч від Лусіо пішов на кутовий

35 хв: "Інтер" піймав "Динамо" на контратаці.Лусіо вивів Станковича на ворота, і серб точно пробив метрів з 35-ти повз Богуша, який вибіг з воріт - 1:1. Помилився наш голкіпер

31 хв: штрафний подав Станкович. Рикошет від динамівця і сам же Станкович пробивав зльоту з 15-ти метрів. Удар у ближню дев'ятку і Богуш зреагував на постріл. Причому м'яч полетів у аут

31 хв: Леандро Алмейда збив Ето'о на підступах до карного майданчика. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Леандро Алмейда

29 хв: Майкон відверто симулював перед карним майданчиком "Динамо". ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Дуглас Майкон

29 хв: кутовий подав Маграо і Жуліо Сезар вдало зіграв на виході

28 хв: Мілевського збили в 30-ти метрах до воріт. Б'є Шева і м'яч від гравця у стінці відлітає на кутовий

26 хв: контратака "Динамо". Єрьоменко з правого флангу навішує на дальню штангу і Шева з 5-ти метрів пробиває головою. М'яч проходить в лічених сантиметрах від стійки

23 хв: грубо зіграв Станкович проти Маграо. ПОПЕРЕДЖЕННЯ - Деян Станкович

У матчі "Барселона" - "Рубін" рахунок відкрили росіяни на 2-й хвилині. Відзначився Олександр Рязанцев

16 хв: Станкович пробив метрів з 25-ти. М'яч пройшов поруч зі штангою

14 хв: Ето'о впав у боротьбі з Хачеріді на вході в карний майданчик. Свисток Аткінсона мовчить

12 хв: чергова подача з кутового від Маграо і захисник ледве не переправив м'яч у власні ворота

11 хв: Мілевський прострілив зліва і Лусіо у стрибку перевів на кутовий

9 хв: Ярмоленко заробив кутовий. Зліва подає Маграо. Подав бразилець і захисник виніс м'яч

5 хв: ГОООООООООООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!

Після подачі Маграо зі штрафного удару з лівого фланга м'яч від захисника "Інтера" відскочив до Михалика. Тарас пробив 15-ти метрів і м'яч від ближньої штанги залетів у ворота - 0:1

3 хв: Маграо виконав кутовий з правого фланга. Мілевський на ближній штанзі головою переправив на дальню і Ярмоленко з метра дивом не влучив у ворота

21:45. Стартовий свисток. Кияни розпочали з центра поля

21:42. Команди вже на полі. Лунає гімн Ліги чемпіонів

Відправити другу Написати до редакції © За матеріалами ТСН.ua / А.Р.
Спорт 21 жовтня, 2009, 00:01 7513 8