"Інтер" і "Рома" здобули перші перемоги в сезоні (відео)

Пабло Даніель Освальдо приніс "Ромі" першу перемогу у Серії А© AFP
Спорт 26 вересня, 2011, 09:50 1104
"Нерадзурі" впевнено перемогли "Болонью", а "джаллороссі" здолали "Парму".

Міланський "Інтер" та римська "Рома" вперше відчули смак перемоги у чемпіонаті Італії 2011/12.

У "Інтері" вдало дебютував новий керманич Клаудіо Раньєрі. Його футболісти впевнено перемогли на виїзді "Болонью" з рахунком 3:1.

У першому таймі відзначився Джампаоло Паццині, який потужно пробив з-за меж штрафного майданчика: воротар "Болоньї" не зумів зафіксувати м'яч.

У другому таймі команди обмінялися точними ударами з 11-метрової позначки: спочатку Алессандро Діаманті зрівняв рахунок, а згодом Дієго Міліто знову вивів "нерадзуррі" вперед.

На 87-й хвилині крапку в грі поставив Лусіо, який результативно пробив головою після подачі зі штрафного. Відзначимо, що з 80-ї хвилини "Інтер" діяв у більшості: червону картку отримав захисник "Болоньї" Морлео Архімеде.

В свою чергу, Підопічні Луїса Енріке зуміли обіграти на виїзді "Парму" з рахунком 1:0.

Гол забив Пабло Даніель Освальдо, який відправив м'яч у сітку ударом головою у дальній кут воріт.

Відзначимо, що після чотирьох ігор чемпіонату, "Рома" займає 11 сходинку турнірної таблиці, а "Інтер" розмістився аж на 16-й.

У наступному турі "Рома" прийматиме вдома "Аталанту", а "Інтер" продемонструє свою гостинність "Наполі".