"Інтер" і ЦСКА вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів

ЦСКА і "Інтер" - у чвертьфіналі
Спорт 16 березня, 2010, 23:51 3099 6
У Лондоні та Севільї визначилися п'ятий і шостий чвертьфіналісти Ліги чемпіонів - італійський "Інтер" і російський ЦСКА.

Італійський "Інтер" та російський ЦСКА вийшли у чвертьфінал Ліги чемпіонів. Міланський клуб переміг лондонський "Челсі", а московські армійці розправилися з іспанською "Севільєю".

Жозе Моурінью двічі переміг колишню команду. Зокрема в Лондоні "нерадзуррі" грамотно оборонялися і реалізували одну з контратак наприкінці матчу. Переможний гол на 80-й хвилині забив Самуель Ето'о. Нагадаємо, що перша гра завершилась з рахунком 2:1.

А московський ЦСКА після домашньої нічиєї (1:1) обіграв на виїзді "Севілью" з рахунком 2:1. М'ячі у складі армійців забили Томаш Нецид на 39-й хвилині і Кейсуке Хонда - на 55-й. У складі господарів поля на 41-й хвилині відзначився Дієго Перотті.

Таким чином, вже відомі шість учасників 1/4 фіналу Ліги чемпіонів - це англійські "Манчестер Юнайтед" та "Арсенал", німецька "Баварія", італійський "Інтер", французький "Олімпік" (Ліон) та російський ЦСКА.

У середу відбудуться матчі-відповіді у парах "Бордо" (Франція) - "Олімпіакос" (Греція) (перша гра 1:0) і "Барселона" (Іспанія) - "Штуттгарт" (Німеччина) (перша гра 1:1).