"Інтер" наздоганяє "Рому"

Спорт 27 вересня, 2007, 12:40 249
В п'ятому турі італійської Серії А "Рома" зіграла внічию з "Фіорентиною", що дозволило "Інтеру" наздогнати її в турнірній таблиці.

Міланський "Інтер" переміг "Сампдорію" з рахунком 3:0 в 5-му турі італійської футбольної першості. На 23-й та 49-й хвилинах відзначився Златан Ібрагімович, а переможну крапку поставив Луїш Фігу на 57-й хвилині зустрічі.

Тепер у "чорно-синіх" в активі 11 очок - стільки ж, скільки й у "Роми", яка напередодні в гостях зіграла внічию з "Фіорентиною" - 2:2.

Двічі столична команда виходила вперед (голи забивали Алессандро Мансіні і Людовік Жюлі), але господарі кожного разу знаходили контраргумент: голи забили Алессандро Гамберіні і Адріан Муту (з пенальті).

Туринський "Ювентус", який крупно обіграв вдома "Реджину" (4:0), набрав 10 очок і почав переслідування лідерів разом з "Наполі" і "Палермо", у яких також по 10 балів.

Несподіваної поразки зазнав "Мілан", який на чужому полі поступився "Палермо" з рахунком 1:2. Вже на 10-й хвилині Кларенс Зєєдорф відкрив рахунок, і здавалося, що "россо-нері" не зіткнуться з особливими проблемами.

Проте на 68-й хвилині Аймо Діана зрівняв рахунок, а на 3-й доданій хвилині матчу перемогу господарям приніс Фабріціо Мікколі.

Ця поразка відкинула "Мілан" на 9-е місце (6 очок).
Останні місця в турнірній таблиці посідають "Реджина", "Ліворно" і "Емполі", в активі яких по два очки.