"Інтер" розгромив "Мілан" у сторіччя міланського дербі

"Інтер" святкує перемогу в міланському дербі© AFP
Спорт 31 серпня, 2009, 04:31 1648
В центральному матчі 2-го туру Серії А зустрілися непримиренні вороги - "Мілан" та "Інтер".

СЕРІЯ А. 2-й тур

Мілан. Стадіон "Сан Сіро"
Арбітр: Нікола Ріццолі

"Мілан" (Мілан) - "Інтер" (Мілан) - 0:4 (0:3)

"Мілан": Сторарі, Дзамбротта, Неста, Тьяго Сілва, Янкуловські, Гаттузо, Пірло, Фламіні (Зеедорф, 46), Роналдіньйо (Хюнтелаар, 63), Пато, Боррієлло (Амброзіні, 46)

"Інтер": Жуліо Сезар, Майкон, Лусіо, Самуель, Ківу, Дзанетті, Станкович, Тьяго Мотта (Мунтарі, 60), Снейдер (Вієйра, 73), Міліто (Балотеллі, 78), Ето'о

0:1 Тьяго Мотта, 28
0:2 Дієго Міліто - пенальті, 35
0:3 Дуглас Майкон, 45
0:4 Деян Станкович, 67

Попередження: Фламіні, 7, Гаттузо, 34 - Самуель, 33, Ківу, 80
Вилучення: Гаттузо, 39

Вперше в історії чемпіонатів Італії, два непримиренних вороги зійшлися між собою в серпні. Ніколи раніше календар не дарував місцевим любителям футболу настільки ранню радість. Тим не менше, від величезної відповідальності двох тренерів ніхто не звільняв. Однак, більше від свого колеги, мабуть, нервував Леонардо Араужо, для якого міланське дербі, яке святкує столітню історію, було першим в його скромній тренерській кар'єрі.

Перший небезпечний момент у матчі виник після потужного удару новачка "нерадзуррі" Уеслі Снейдера з двадцяти метрів - м'яч потрапив у поперечину.

"Россонері" не стали довго зволікати з відповіддю і організували атаку, дуже схожу на ту, яка допомогла міланцям добитися перемоги в першому турі, тільки тепер в ролі асистента був вже не Роналдіньйо, а Пато, тоді як сам Гаушу завершував комбінацію. Бразильський хавбек заплутався у власних ногах і почав вимагати від Ніколи Ріццолі призначення пенальті. Болонський арбітр не став карати Роналдіньйо "гірчичником" за надлишок емоцій, немов розуміючи, що свою частку за частиною каральних різнокольорових карток у першому таймі він виконає.

Гра в середньому темпі тривала рівно до тих пір, поки "нерадзуррі" не почали методично, убивчо для "россонері", ламати конструктивний футбол Леонардо. Пан Араужо на брівці поля виглядав дуже стурбованим, роблячи одне зауваження за іншим, ніби-то розумів, що попереду в нього - прірва, а за спиною - розлючені очі Галліані та Берлусконі, які вшанували своєю присутністю Дербі делла Мадонніна.

Мілан - Інтер - 0:4
AFP
"Мілан" - "Інтер" - 0:4. Міліто забиває другий м'яч
"Нерадзуррі" відкрили рахунок на 28-й хвилині. Міліто прийняв м'яч спиною до воріт практично на лінії штрафного майданчика, підняв голову, миттєво оцінив ситуацію і скористався тим коридором, що створили Фламіні і Янкуловські для Мотти. А Тьяго красивим ударом у дальню дев'ятку вразив ціль - 0:1.

На 25-й хвилині Самуель на величезній швидкості увірвався в карний майданчик, де його наздогнав Дженнаро Гаттузо. Капітан "Мілана" поклав руку на плечі Ето'о і камерунець вважав за краще впасти. З пенальті Дієго Міліто провів свій дебютний м'яч за "Інтер", потужно вдаривши по центру - 0:2.

Нерви в ці хвилини були у Гаттузо на межі. В середині поля Іван грубо збив Снейдера і отримав від Ріццолі другу жовту картку.

Поки "россонері" діяли в порядку хаосу, "нерадзуррі" забили третій м'яч. Майкон увірвався в карний майданчик справа і потужно пробив - 0:3.

У середині другого тайму після гарматного пострілу Деяна Станковича м'яч зняв "павутину" з правої "дев'ятки" воріт, які захищав Сторарі - 0:4.

Леонардо ще до четвертого м'яча випустив на поле Клааса Яна Хюнтелаара, який змінив Роналдіньйо. Та "россонері" насилу переходили центр поля, не кажучи вже про те, щоб створювати якісь загрози воротам Жуліо Сезара.

У підсумку розгромна перемога "Інтера" завдала нищівного удару по престижу "Мілана". Тіффозі "червоно-чорних" масово покинули свої місця до закінчення матчу. Але при такій грі головне вже не рахунок, а зміст зустрічі, саме в цьому "россонері" були на три голови нижче "Інтера".

А для головного тренера "Динамо" Валерія Газзаєва цей матч може бути повчальним - як не треба грати проти "Інтера". Нагадаємо, що команда Жозе Моурінью являється суперником київського "Динамо" у групі F Ліги чемпіонів.

Чигринський: мені дуже пощастило опинитися в "Барселоні"