"Інтер" сенсаційно програв у Бергамо

Спорт 19 січня, 2009, 09:33 450
Міланський "Інтер" зазнав другої поразку в чемпіонаті Італії з футболу сезону 2008/09, але залишився лідером Серії А.

Безпрограшна серія підопічних Жозе Моурінью, що складала 13 матчів (10 перемог, 3 нічия), була перервана у 19-му турі "Аталантою". Середняк Серії А вів 3:0 вже до 33-ї хвилини першого тайму завдяки голу Серджіо Флоккарі і дублю Крістіано Доні. Лише на останніх секундах зустрічі удар Златана Ібрагімовича дозволив гостям піти від розгрому - 1:3.

Попередня і єдина до матчу у Бергамо поразка "Інтера" в поточній першості Італії мала місце 28 вересня, коли чинні чемпіони поступилися "Мілану" з рахунком 0:1.

"Ювентус" не скористався шансом впритул наблизитися до лідера італійської першості, зігравши внічию з "Лацио" – 1:1.
Римляни відкрили рахунок після точного удару аргентинського півзахисника Крістіана Ледесми на 24-й хвилині зустрічі. "Стара синьйора" відігралася через 6 хвилин завдяки голу шведського захисника Олафа Мельберга.

Результати інших матчів неділі: "Торіно" - "Рома" - 0:1, "Кальярі" - "Удінезе" - 2:0, "Катанія" - "Болонья" - 1:2, "Кьєво" - "Наполі" - 2:1, "Лечче" - "Дженоа" - 0:2, "Сампдорія" - "Палермо" - 0:2.

В суботу з однаковим рахунком 1:0 "Мілан" обіграв "Фіорентіну" (гол забив Пато), а "Сієна" – "Реджину".